8 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Yeni zorlukların ve fırsatların bizi bekleyeceği yeni bir gün başlıyor. Bu yazıda ortamın nasıl ilginç olacağını ve yaşamın herhangi bir alanında istenen sonuçlara nasıl ulaşılabileceğinden bahsedeceğim.

Bu gün hayırlı olarak kabul edilebilir. Rakamlar, bugün başarı için kendimizi programlamamıza yardımcı olacak.

Kullanıcı Numarası 8 Eylül 2021

Yapılacak ilk şey, bu dünyaya hangi sayının hükmedeceğini bulmaktır. Bunu yapmak için, geçerli tarihin tüm rakamlarını, sonuna haftanın gününün sıra numarasını ekleyerek toplamaktır:

8 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 25 —— 2 + 5 = 7.

Yedi sayısı dünyaya hükmederken çoğu insan şanslıdır. Tek sorun, çoğumuz için sadece başımız belada olduğunda yardımcı olmasıdır. Bu gün ölçülü ve sakin olarak kabul edilebilir. Bugün çoğumuz bir güç ve canlılık dalgası hissedeceğiz. Bu, iş ve dinlenme, iletişim ve mahremiyet için çok iyi bir zamandır. Nasıl ve ne yapacağına sen karar ver. Ana şey, bir arzunun olmasıdır.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Bu günde çoğumuz kendimize kaderin bir şans meselesi değil, seçimin bir sonucu olduğunu hatırlatmalıyız. Bugün yaptığın seçim yeni bir hayatın başlangıcı olabilir.

Bu, insanların hayatlarında çeşitli aşk cazibelerinin ortaya çıkabileceği gündür. Onlardan kurtulmanın tek yolu onlara boyun eğmektir. 8 Eylül’de aşk yaşam alanını ana alan olarak seçmekte yanlış bir şey yok.

Bugün, her şeyi düşünmek ve mevcut durumu iyice analiz etmek için bazı önemli konulara ara verebilirsin.

Bugün aniden çok para harcaman gerekiyorsa, olası tüm teklifleri incelediğinden emin ol. İndirimlere takılma şansın var.

Daha basit, daha iyimser olmaya çalış. Yedi, insanların birbirlerine kötü bir şey hakkında duygu ve düşünceler bulaştırmasından hoşlanmaz. Bu rakam bize aşırı ciddi olmanın sıradanlığın son çaresi olduğunu hatırlatır.

8 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Gümüş ürünler. Bu gün, Yedi sayısı tehlikelerden kurtulmana yardımcı olacak. Ayrıca gümüş eşyalarda onları önlemeye yardımcı olabilir. Bunların en iyisi yüzüklerdir.

Your Page Title

Yedi’nin Dünya’nın elementi ile ilişkili olduğuna inanılıyor. Bu nedenle obsidiyen taşının oldukça faydası olacak.