27 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, bin yıldan fazla bir süredir var olan bir bilimdir. Diğer bilimler gibi, bu dünya hakkında bilgi edinmemize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bugün Eylül ayının en tehlikeli günlerinden biridir. Gerçek şu ki, bugün Merkür’ün bir sonraki geri hareketi başlıyor.

Kullanıcı Numarası 27 Eylül 2021

Öncelikle, bugün hangi sayının enerji akışını kontrol ettiğini anlamalısın. Bulmak için, 27/09/2021 tarihinin tüm rakamlarını ve ardından haftanın gününün sıra numarasını eklemen gerekir.

2 + 7 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 1 = 24 —— 2 + 4 = 6.

Altı, özen, sadakat, romantizm ve yaratıcılığın sayısıdır. Bu, Merkür gerilemesinin tüm olumsuz yönlerini etkisiz hale getirmeyeceği anlamına gelir. Mali ve operasyonel kargaşa gündemde kalmaya devam edecek. Bugün çoğu insanın yaşam yolunda yeni engeller ortaya çıkabilir, ancak birçoğumuz sezgi ve yaratıcılığın yardımıyla bunları atlayabilecek veya çözebilecektir. Bu günün ana sembolü, zor durumlarda çözüm arayışını simgeleyen labirenttir. Yolda bir çıkmaza girersen, bunun farklı bir çözüm denemen gerektiği anlamına geldiğini unutmamalısın.

Bu Pazartesi İçin Numeroloji İpuçları

Uzmanlar, bunun romantizm ve flört için hayırlı bir gün olduğuna inanıyor. Çok ısrarcı olmana gerek yok. Bu karşı cinsi senden uzaklaştırabilir.

Altı bize sorumluluk duygusu verir. Yapılması gereken çok önemli bir şey olduğunu düşünüyorsan, yap. Bunun için 6 sayısı sana çok şans verecektir.

Numerologlar, özellikle tanıdık olmayan insanlar olmak üzere diğer insanlar uğruna fedakarlık yapmamalarını tavsiye eder. Altı, bizi kesinlikle fedakarlığa doğru itebilir.

27 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Giysilerde siyah renk: Siyah kıyafetler, fedakarlık arzusuna rağmen doğru kararları vermene yardımcı olacaktır. Yanlış adım atmaktan veya etki altında kalmaktan korkanlar için mükemmel bir tılsımdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gümüş ürünler: Gümüş, en kötüsünden koruma sağlayan bir tılsımdır. Bugün finansal korumaya ihtiyacımız var. Gümüş takılar ile alışveriş yaparken hata yapmayacaksın.