7 Eylül 2021 Yeni Ay’da Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Yeni Ay sıradan bir gün değildir. Bu, Ay’ın yenilenmesinin yanı sıra insanların enerjisinin zamanıdır. Bu yazıda bu günün nasıl geçeceğinden, neler yapılabileceğinden ve neler yapılamayacağından bahsedeceğim

7 Eylül’de Ay Başak burcunda olacak. Bu, günün çok olumlu geçeceği anlamına gelir. Buna rağmen, günün en uygunları arasında sayılamayacağı için hala bazı yasaklar olacak. Buna rağmen, bu Salı kesinlikle Eylül ayının en önemlilerinden biri olacak.

7 Eylül’de Ne Yapabilirsin?

Yeni şeyler üstlenebilirsin. Çünkü Başak bir sorumluluk ve sıkı çalışma işaretidir. Bu gün tembel olmamak ve başarısızlık korkusu olmadan kendine yeni görevler belirlememek daha iyidir.

Spor ve sağlıklı yaşam uygulamalarına katılabilirsin. Refahına ve sağlığına zaman ayırman gerekebilir ve hatta buna ihtiyaç duyabilirsin.

Evi, bahçeyi, evin etrafındaki alanı temizleyebilirsin. Kişisel eşyalarını temizleme fırsatını kaçırma. Bunun için istediğin kadar zaman harca. Kesinlikle boşa gitmeyecektir, çünkü bu şekilde hayatına daha fazla şans çekeceksin.

7’sinde, hedeflerini eylemlerle desteklemeyi dene. Bir şey yapmak istiyorsan, hemen yapmaya başla. Bu yapılmazsa, büyük olasılıkla boş bir hayal olarak kalacaktır.

Bu Yeni Ay’da Yapılmaması Gerekenler

Kar uğruna hile yapamaz ve kurnazlığa gidemezsin. Başak burcundaki Yeni Ay, insanların hile yapmasından nefret eder. Para bu günün en önemli kaynağı değildir. En önemli kaynak zamandır, ancak kazanılamaz – yalnızca kurtarılabilir.

Bu gün çok önemli olmayan tembellik veya işlerle zaman kaybedemezsin. Daha sonra ertelenmesi mümkün olmayan şeylere mümkün olduğunca fazla enerji vermeye çalış. Astrologlar, önemli bir şeye harcanan zamanın gelecekte kesinlikle karşılığını alacağına inanıyor. Bu Yeni Ay’da enerji boşa harcanmamalı.

Your Page Title

Sen gücenmemelisin. Kalbinde kırgınlık varsa, etrafında negatif enerji birikmeye başlayacaktır. Başkalarını yabancılaştıracak, karizmanı ve çekiciliğini önemli ölçüde azaltacaktır. 7 Eylül’ün sorularımıza cevap almak için harika bir gün olacak