Daha Mutlu Olmak İçin Şubat Ayında Vazgeçmeniz Gereken 5 Şey

Şubat, kışın en elverişli ayıdır, çünkü insanların baharı beklemeye başladığı zamandır. Bu, kötüleri arkanıza alıp en iyiye gitmek için mükemmel bir aydır.

Mutluluğu bulmanın evrensel kuralları vardır, ancak yılın farklı zamanlarında uzmanlar, belirli bir ayda neyin gereksiz olacağı konusunda ek tavsiyeler verir. Şubat ayında farklı yaşam alanlarında insanları neyin rahatsız edeceğini bulmanın zamanı geldi.


1.Hata Yapma Korkusu

Şubat, yeni bir şey denemenin ve eskilerden kurtulmanın zamanıdır. Hata yapmaktan korkan insanlar sonsuza kadar yerlerinde durabilirler. Gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız, deniz kenarında oturup havayı beklememelisiniz. Elbette, sadece korkuyu almak ve durdurmak kolay değildir. İşleri kolaylaştırmak için küçükten başlamanız gerekecek. Örneğin, yeni tanıdıklar. Biriyle tanışmak istiyorsanız gelin ve ona bundan bahsedin.


2.Tembellik Ve Erteleme

Hiçbir durumda tembelliğinize sizi yönetme fırsatı vermeyin. Şubat ayında bu bataklıkların içine çekilmek çok kolaydır. Ayın ilk günlerinden itibaren mümkün olduğunca kararlı davranmanız gerekir. Üretkenlik ve başarı doğrudan şu veya bu işe ne kadar çaba harcadığınıza bağlıdır. Şubat ayında, kış uykusundan çıkmanız ve içine girmemeniz gerekir.


3. Eski Şeyler

Şubat ayının sonunda evinizin enerjisini kötüleştiren her şeyi çöpe atmanız gerekiyor. Eski gereksiz şeyler hastalığa, aile çatışmalarına ve iş başarısızlığına yol açar. Kullanılmayan, çalışmayan veya herhangi bir nedenle ihtiyaç duyulmayan her şeyin hurdaya çıkarılması gerekir. Ayrıca bilgi alanını temizlemek de çok önemli olacaktır. Telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki eski dosyaları, gereksiz kişileri silmeniz gerekir.


4. Aşırı Fedakarlık

Nezaketin her zaman Evren tarafından ödüllendirildiği gerçeğine rağmen, etrafınızdaki insanlara yardım etmek için ezici bir istek zararlı olabilir. Sadece izin verilen çizgiyi ne zaman ve nerede çekeceğinizi bilmeniz gerekir. Sizi kullanan kibirli insanları reddetmeyi öğrenmelisiniz. Herkesi destekleme arzusundan kurtulun, çünkü Şubat ayında ilgi alanlarınızı unutabilirsiniz ve bu tamamen kabul edilemez.


5.Saldırganlık Ve Kıskançlık

Şubat ayında negatif olan insanlar sizi çok uzun süre mutluluğunuzdan alıkoyabilir. 2021 kışının son ayında saldırganlık ve kıskançlıktan kurtulmaya çalışın. Saldırgan davranış, arkadaşlarınızın, ailenizin ve meslektaşlarınızın sizden uzaklaşmasına neden olur ve kıskançlık gelişiminizi engelleyecektir. Kendinizi başkalarıyla değil, eski halinizle karşılaştırın. Herkesin kendi yolu vardır, bunu unutmamalısınız. Kendinize olan öfke ve kıskançlığın üstesinden gelip yok edebilirseniz, mutlu ve başarılı olursunuz.

Your Page Title

Çoğu durumda bizi şanssız kılan mevsim, gezegenler veya yıldızlar değil, kendimizdir. Şansınızı engelleyen düşüncelerden kaçınmaya çalışın. İyi şeyler düşünün ve ne olursa olsun iyimser olun. Şubat sizin için büyülü ve verimli bir zaman olabilir.