İkiz Alev İlişkinize Mal Olabilecek 7 Hata

Hepimiz hata yaparken, ikiz alevinizle hata yapmaya gelince, küçük bir şey bu hayatta birlikte olma şansınızı mahvedebilir. Olaylara dalmadan önce yapılabilecek hataların farkında olmak, ilerledikçe nasıl manevra yapacağınızı bilmenize yardımcı olabilir.

İkiz alev temelde bizimle aynıdır. Bu dünyada bir kez değil iki kez tezahür eden ruhumuzdur. Bu gezegende bizi yansıtan tek kişidir. Bu ilişki büyümemize yardımcı olan bir ilişkidir, ancak birbirimizden hoşlanmadığımız ve çatışmaya meyilli olan şeyleri gördüğümüz için, bağlantımızı beslemek kolay değildir. Burada ikiz alev birlikteliği sırasında yapılabilecek bazı hatalardan bahsedeceğim. Bu hatalar sizi ve ikizinizi tekrar tekrar yollardan ayıracaktır. Bağlantının çalışmasını sağlamak istiyorsanız, ikinizin de her şeyden önce aynı yerde olması gerekir.

İkiz Alev İlişkinize Mal Olabilecek 7 Hata:

1. İkizinizden Çok Fazla Şey Beklemek.

İkiz aleviniz sizi tamamlayacak biri değil. Birbirinizi bulduğunuz için ikiniz sadece mutlu ve sorunsuz olmayacaksınız. İkiniz yine de iniş ve çıkışlarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız.

2. Kendinizi Tanımayı Ve Güvenmeyi Reddetmek.

İkiz alevinizle bir şeye girmeden önce kendinizi kişisel olarak tanımanız gerekir. Kendinize doğru şekilde güvenebilmeli ve kim olduğunuzu gerçek düzeyde anlayabilmelisiniz. Kendinizi sevmezseniz, başkalarının da sizi sevmesine nasıl izin verebilirsiniz?

3. Yaşam Önünüzde İlerledikçe Büyümeyi Ve Değişimi Kucaklamayı Reddetmek

Hepimiz bu hayatta büyümeye istekli olmalıyız ve değişim önleyebileceğimiz bir şey değil. Değişim önemlidir ve kendimizi ondan önce buldukça daha fazla fırsat elde ederiz. Hayat iniş ve çıkışlarla doludur, inat etmeyin, bir kapı kapandığında diğeri her zaman açılır.

4. Sık Sık Birbirinizi Suçlamak

İşler yolunda gitmediğinde veya sorunlar ortaya çıktığında tüm suçu ikizinize yüklemeyin. İkiz alev ilişkileri kolay değildir. İkiniz de hata yapacaksınız.

5. Geçmişi Bırakmayı Reddetmek.

Geçmiş, tutmamız gereken bir şey değildir. Onu bırakmazsak doğru düzgün ilerleyemeyiz. Gelecek, ondan ne anladığımızdır.

6. Bazı Şeylerin Olumsuz Yönlerine Çok Derin Odaklanmak.

Negatif şeyler, tüm odağımızı koymamız gereken şeyler değildir. Onları görmek istiyorsak, etrafımızda olumlu şeyler de var. Her olumsuz düşünceyi olumlu bir düşünceyle değiştirin.

Your Page Title

7. Başkalarının Sözlerini Çok Derinlemesine Dinlemek.

Diğer insanlar ilişkinizi sizin yaptığınız gibi anlamayacaklar. Her şeyi olduğu gibi görmeyecekler, başkalarının fikirlerine ve sözlerine nasıl hissettiğiniz konusunda güç vermeyi bırakacaklar. Bunu istiyorsanız, yüksek benliğinizle doğru bir şekilde ilerlemeye ve rezonansa devam etmelisiniz.