‘Para Bankası’: Zenginliği Çekmek ve Mali Durumunuzu İyileştirmek İçin Uygulayabileceğiniz Basit Bir Ritüel

Her insan her geçen gün daha da zenginleşmek ister. Maddi varlıklar çoğu insan için her zaman önemli olmuştur ve olacaktır. Para bankası ritüeli, gelirin artmasına ve giderlerin optimize edilmesine yardımcı olacaktır.

İnsanlar, negatif programları nedeniyle finansal hedeflerine ulaşmakta zorlanmaktadır. Para meditasyonları, olumsuz düşüncelerden kurtulmanıza, korku, yanılsama, olumsuz duygu ve şüpheler hakkındaki bilincinizi temizlemenize yardımcı olacak ve yeni zirvelere ulaşmanın yolunu açacaktır.

Para Bankası Ritüeli İçin Hazırlık

1 adet cam kavanoz ve 29, 30 veya 31 adet madeni paraya ihtiyacınız olacak. Ritüel için büyük miktarda madeni paralar kullanmanız gerekli değildir, çünkü Evren paranın değerini ayırt etmez – sadece hediye verme gerçeğini görür.

Ritüel bir ay, yani 29 ila 31 gün sürecek, bu yüzden nihayetinde istenen sonucu elde etmek için her şeyi doğru yapmaya çalışın. Bu ritüel yılda bir kez veya şans eksikliği hissederseniz altı ayda bir yapılır.

Para Bankası Ritüeli Nasıl Yapılır

Önemli olan her gün kavanoza bir bozuk para atmaktır. Ritüel için iki seçenek vardır ya bir dilek tutun ya da sadece iyi şans isteyin. Uygulamayı iyi şans için yapıyorsanız, o zaman zenginliği çekmenize yardımcı olacaktır. Para veya bir tür satın alma ile ilgili bir dilek dilemek istediğinizde, ritüele başlamadan önce, değerli dileğinizi bir kağıt parçasına yazmanız ve onu kavanozun dibine koymanız gerekir, böylece ne yazdığını göremezsiniz (kağıdı birkaç kez katlayabilirsiniz).

Ayrıca ayın 1’inde başlamanız gerekli değildir. Örneğin 18 Ekimde kavanoza para atmaya başlarsanız 18 Kasım da bitirmeniz gerekecektir.

Her gün, cam kavanoza madeni parayı atarkan şu cümleyi tekrar etmelisiniz. “Hedefime bir adım daha yaklaşıyorum, servetime yaklaşıyorum. Daha fazlasını elde etmek için hediye olarak veriyorum. Daha cömert, daha akıllı, daha başarılı olmak istiyorum.

Your Page Title

1 ayın sonunda kavanozu evinizde kimsenin göremeyeceği tenha bir yere yerleştirin. Altı ay geçtikten sonra kavanozunu boşalatabilir içindeki parayı isterseniz tılsım olarak cüzdanınızda veya evinizde bulundurabilirsiniz. İsterseniz de harcayabilirsiniz.