31 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, sayılar, enerjileri ve insanların kaderi üzerindeki etkileri hakkında eski bir bilimdir. Bu yazıda, Ekim ayının son gününün ne olacağını ve başarı şansımızın ne olacağından bahsedeceğim.

Bu gün, yalnız zaman geçirmenin faydalarını hatırlamanı şiddetle tavsiye ederim Yalnızlıktan zevk almayı öğrenmek, zor kararlar vermene yardımcı olacaktır, çünkü hiç kimse düşünce sürecinden uzaklaşmaz.

Kullanıcı Numarası 31 Ekim 2021

Bu günün hangi tarihin himayesinde olduğunu öğrenmek için, 10/31/2021 tarihinin tüm rakamlarını ve sonuna haftanın gününün sıra sayısını eklemen gerekir.

3 + 1 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 17 ——— 1 + 7 = 8

Bugün dünya Sekiz tarafından yönetiliyor. Bu madde kökenli bir sayıdır. Vücudumuzu dış dünyaya bağlayan dış süreçleri yönlendirir. Ayrıca, Sekiz, insanların yeni bilgiler edinmesini sever. Hafızamızı geliştirecek ve merakımızı artıracaktır. Sekiz, günün ana sembolü olacak ters bir sonsuzluk işaretidir.

Bu Pazar İçin Numeroloji İpuçları

Bu alışveriş için çok hayırlı bir gün. Evden çıkmamak, internette yeni bir şey satın almak daha iyidir.

İşe gelince, en şanslı kişi maddi bir şey yaratanlar olacaktır. Bu inşaatçılar, ressamlar, heykeltıraşlar için geçerlidir.

Bu, ikna yeteneği olan insanlar için hayırlı bir gün. Saldırganlık olmadan, gerçekler açısından ikna edebiliyorsan, bu senin için büyük bir artı.

Başkalarının sana yönelik eleştirilerini yeterince değerlendirmeye çalış. Kusurlarını sana gösterenlerle tartışma.

31 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Sekiz simetriyi kişileştirir, bu nedenle bugün herhangi bir simetrik mücevher güçlü bir tılsım olacaktır. Malzemesini kendin seçmekte özgürsün.

Your Page Title

Ekim ayının son gününde mükemmel bir tılsım, giysiler içinde siyah olacak. Bu renk, neyin önemli olduğuna odaklanmaya yardımcı olur ve aynı zamanda sakinliği korur.