Tekrarlayan Rüyalar Ne Anlama Geliyorlar

Rüyalar çok dikkat edilmesi gereken şeylerdir çünkü bazen bize çok şey anlatabilirler. Zaman zaman sana olumsuz bir rüya gelirse, kötü rüyalara veda etmek için özel teknikler kullanmaya çalışmalısın. Bunun gibi rüyaların her zaman çok önemli olduğunu unutma. Onları atlayamazsın.

Rüyanın tam olarak tekrarlanması gerekmez. Korku gibi önemli bir parçası veya son bir duygu tekrarlanabilir. Sadece farklı yerlerde bir rüyada ölebilir veya bir şeyler bulabilirsin. Her durumda, kesin bir işaret olacaktır.

Tekrarlayan rüyalar duygusal olarak yoğun olmayabilir. Bu tür rüyalar psikolojide çok önemlidir.

Kehanet Rüya

Genellikle kehanet rüyaları Perşembe’den Cuma’ya veya Yeni Ay sırasında görürsün, ancak aynı zamanda Evren sana bir şey söylemek istiyordur.

Ne yazık ki, mesajı deşifre etmen gerekecek. Burada evrensel bir yol yok. Bir rüyada bir çatıdan düşersen veya suda boğulursan, o zaman bunun ne anlama geldiğini kendin bulman gerekecektir. Asıl mesele panik yapmamaktır, çünkü bir rüyada ölsen bile, bu bunun gerçek dünyada olması gerektiği anlamına gelmez. Sadece, örneğin, ateşten, sudan, yüksekten veya birinden korkman gerekir. Gizli mesajı anladığında, aynı rüyalar zinciri sona erecektir.

İç Çatışma

Çok sık tekrarlanan bir rüya, kişinin iç çatışmasından bahseder. Bir şeyden korkuyor ya da bir şeyden emin değilsin. Ayrıca bilinçli ve bilinçsiz düşünme arasında bir çatışma da olabilir. Kısacası, bu yanlış yolda olduğuna dair bir ipucu olabilir, bu da hedeflerine ve dünya görüşüne uymaz.

Sağlık Uyarıları

Örneğin, rüyanda sürekli olarak dişlerinin düştüğünü görüyorsan, o zaman doktora gidip test yaptırmanın zamanı gelmiş olabilir. Aynı şey, bir tür sağlık sorununun olabileceği diğer rüyalar için de geçerlidir.

İyi Rüyalar

Tekrarlayan bir rüya iyiyse, bu, Evrenin bir rüyada gördüklerini elde etmene yardımcı olmaya çalıştığı anlamına gelir, ancak henüz nasıl olduğunu anlamıyorsun. Evrenin ipuçlarını daha yakından takip etmeye çalış. Her durumda, evren senin tarafında. Tekrarlayan rüyalarda, sana sorunları çözmenin veya hedeflerine ulaşmanın yolunu göstermeye çalışır.

Your Page Title

Tekrarlayan bir rüyanın ne anlama geldiğini anlamak için sezgine bağlaman gerekir. Yararlı egzersizler onu güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Rüyalarını anlamak istiyorsan iç sesini dinlemelisin.