Her Güne Bu Metinle Başlarsan Hayatın Yeni Bir Anlam Kazanacak

Bugün sabah erken kalktığımda, aniden bugünün hayatımın en güzel günü olacağını fark ettim! Ve tüm şüpheleri bir kenara bırakarak, bugün bütün gün tatil yapacağıma karar verdim! Bugün hayatımın ne kadar harika olduğu için kendime teşekkür etmeye karar verdim: tüm zaferlerim ve başarılarım, ilhamlarım ve tabii ki yaşadığım tüm zorluklar için. Ne de olsa beni sadece güçlendirdiler.

Ve bu günü kesinlikle başım dik ve mutlu bir kalple yaşayacağım. Beni çevreleyen tüm o basit şeyler için minnettar olacağım: güneş, bulutlar, ağaçlar, çiçekler ve kuş cıvıltıları için.

Bugün dünyanın en düşünceli insanı olacağım. Bugün sevincimi çevremdeki insanlarla paylaşacağım. Benim sayemde biri bugün gülümseyecek.

Tamamen yabancı biri için alışılmadık ve nazik bir şey yapacağım. Ve nedense üzgün olan birine en içten iltifatı edeceğim. Çocuklara çok özel olduklarını söyleyeceğim. Ve sevdiğim kişiye onu ne kadar sevdiğimi ve hayatımda ne kadar önemli olduğunu anlatacağım. Bugün sahip olmadığım şeyler hakkında endişelenmeyi bırakacağım ve bu dünyada beni çevreleyen tüm o büyülü şeyler için teşekkür edeceğim. Endişelenmenin değerli bir zaman kaybı olduğunu biliyor ve hatırlıyorum. Kendi gücüme ve takdirime olan inancım beni hedeflerime götürecektir.

Ve bu gece, yatmadan önce kesinlikle gökyüzüne bakacağım. Milyarlarca yıldızla dolu sonsuz gökyüzüne, yıldızların güzelliğine ve ayın gümüş diskine hayranlıkla bakacağım, etrafındaki tüm bu sihir için Evrene teşekkür edeceğim. Ve zaten geceleri başımı yastığıma koyarak hayatımın bu en güzel günü için minnettar olacağım.Uyurken, yarını heycanla bekleyerek mutlu bir şekilde uyuyacağım.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çünkü yarın hayatımın en güzel günü olacak!