Bu Güne Dikkat!!! 26 Mayıs – 2021 Baharının En Tehlikeli Günü

Baharın sonu bize pekte hoş olmayan sürprizler getirecek. Bunlardan üçü 26 Mayıs’ta bizi bekliyor, bu da bu günü Mayıs ayında ve genel olarak bu baharda en tehlikeli hale getirecek. Bu gün, tüm sorunlardan korunmak için tılsımlar özellikle kullanışlıdır, çünkü birçok sorunla karşılaşabilirsin.

26 Mayıs Neden Bu Baharın En Tehlikeli Günü?

26 Mayıs, Yay burcunda dolunay günüdür. Bu, her ay gerçekleşen sıradan bir olaydır. Evet, bu bir negatif enerji patlaması olacak, ama hepsi bu değil, çünkü 26 Mayıs’ta bir ay tutulması da bekleniyor. Her zaman sadece dolunay sırasında meydana gelir, ancak tehlikesi normalden daha büyük tam bir ay tutulması olacaktır.

26 Mayıs illüzyon günü, bu duygusal bir patlama olacağı anlamına gelir. Birçok insan birbirine kin besleyebilir. İlişkilerde güvensizlik ve kıskançlık hüküm sürebilir. Bir iş ortamında saygı, kıskançlık, intikam, aldatma ve kolay para kazanma arzusu her şeyin yerini alabilir. Kısacası, yalnızca kendine güvenmek daha iyidir.

26 Mayıs’taki Kargaşanın Üstesinden Nasıl Gelinir?

Ayın 26’sındaki olaylarla ilgili bilmen gereken ilk şey, sonuçlarının olacağıdır. Ana olay tutulmadır. Olumsuz etkisi bir günle sınırlı kalmayıp, sonuçları aylarca sürebilir.

Ayın 26’sında pişman olabileceğin şeyleri yapmamak daha iyidir. İnsanlar intikamcıdır ve kader affetmeye meyilli değildir. İhanet, aldatma ve olumsuzluğun mutlaka sonuçları olacaktır.

Birine yardım etme fırsatın varsa, ona karşılığında hiçbir şey istemeden yardım etmelisin. Bumerang yasasına göre, nezaketin kesinlikle sana yüz kat geri dönecektir.

İnançlarına ihanet etmemeli ve şu basit sözü hatırlamanı tavsiye ederim: ‘Bir şeyi iyi yapmak istiyorsan, kendin yap.’ Bu gün etrafınızdakilere güvenmene gerek yok.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gün en başından itibaren sorunlarla doluysa, iyi şans için fısıltıları kullan. Yeni işler kurmamaya çalış ve işten finanstan aşka kadar hayatın her alanında son derece dikkatli ol.