Birinin Seni Fark Etmesini Sağlayacak Psikolojik Gerçekler

Sevdiğin kişi seni fark etmediğinde kalbin kırılıyor. Kendini güvensiz ve hayal kırıklığına uğramış hissediyorsun. Bazen, kendinde bir sorun olup olmadığını sormaya başlayabilir veya sevilmeyi hak edip etmediğini merak edebilirsin.

Öyleyse, birinin seni fark etmesini nasıl sağlayabilirsin?

Buradaki tavsiyeler, dikkatini vermesini istediğin kişiyi kendine nasıl çekeceğini öğrenmene yardımcı olabilir.

Gerçek Eşsiz Benliğini Göster ve Takdir Et

Genellikle gerçek benliğimizi gizleriz çünkü reddedilmekten korkarız. İnsanların bizi görmezden gelmesinden ve kusurlarımızı kabul etmemesinden dolayı endişe duyarız. Birinin seni fark etmesini sağlamakta güçlük çekiyorsan, neye sahip olmadığın veya yapamayacağın şeylere çok fazla odaklandığından dolayı olabilir. Bunu yapmak yerine, dikkatini tekrar kendine çevirdiğinde, kendini daha çok kabul etmeye ve sevmeye başladığında kim olduğunla bağlantı kurabilirsin.

Birinin dikkatinin sana odaklamasını sağlamanın, gerçek eşsiz benliğin olmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Ne kadar ilginç ve özel olduğunu ona göster. En iyi taraflarını ve kusurlarını göster. Bu yönlerini senin kimliğinin bir parçası olduğu için kabul et. Yüksek benliğinle bağlantı kurduğunda, sevgiyi ve diğer olumlu şeyleri kendine çekmeye başlarsın.

Kimliğini kaybetmeden daha iyi olmaya çalış. Gerçek seni takdir etmeye başlayan insanları gördükçe şaşıracaksın. Kendini daha çok takdir etmene ve hayatında daha iyi enerji çekmene yardımcı olması için bazı olumlu mantralar da kullanabilirsin.

Örneğin;

-‘Ben yeterliyim.’

– ‘Kendimi seviyorum ve kim olduğumla mutluyum.’

– ‘Aşk doluyum.’

-‘Mutlu olmayı tercih ediyorum.’

– ‘Aşka layığım.’

Bu mantraları her gün tekrar etmeye devam et. Böylece sevgiye ve şefkate layık olduğunu görmeye başlayacaksın. İçindeki güzelliği görmeye başlarsan, diğer insanlar da görecektir!

Kendi Mutluluğuna Odaklan

Birini sevdiğinde, bir şeyler yapmaya ve hatta onu mutlu etmek için fedakarlık yapmaya istekli olursun. Ama başkalarını mutlu etmeyi düşünmeye başlamadan önce, kendi mutluluğuna odaklanmalısın. Seni neyin mutlu ettiğini düşün ve yapmaktan zevk aldığın şeyleri yap. İster arkadaşınla dışarı çık, ister evde kitap okuyarak sessiz bir gece geçir. Hayatında olan olumsuz şeyleri düşünmek yerine minnettar ol ve nimetlerini saymaya odaklan. Kendini iyi ve mutlu hissettiren her şeyi, insanları ve deneyimleri aklına getir.

Diğer insanlarla yeni bağlar kur, sahip olduğun arkadaşlıkların ve ilişkilerin tadını çıkar, çünkü ilişkiler en büyük mutluluk kaynaklarından biridir. Mutlu insanlara baktığında, çoğunun ailesi, arkadaşları ve meslektaşları ile güçlü ilişkileri vardır. Mutlu olduğunda, doğal olarak manevi yönüne bağlanacaksın. Bu bağlantı tutkulu olmana ve hayat dolu olmana yardımcı olur. Böylece insanlar doğal olarak seni çekecek ve sana çekilecektir. Mutlu olmak titreşimini yükseltir ve hayatına sevgi çekmek için yardımcı olur. Mutlu ve pozitif enerji yaydığında, aynı tür enerjiyi diğer insanlardan geri alırsın. Sevdiğin kişi, sevgiyi ve mutluluğu yaydığında seni fark etmeye başlar.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Çek

Zihninin gücü yardımıyla sevdiğin birini kendine çekebilirsin. İstediğini elde etmek için niyetlerini, düşüncelerini ve hislerini de kullanabilirsin.

Beğendiğin birini kendine çekmek için şunu deneyebilirsin: Kimsenin seni rahatsız edemeyeceği sessiz bir yerde otur. Seni sevmesini istediğin kişinin yüzünü hayal et. Bu kişinin bir fotoğrafının olması da yardımcı olur. Gözlerini kapat ve o kişinin seni düşündüğünü hayal et. O kişiyle bağlantı kurmanın ve sohbet etmenin ne kadar güzel hissettirdiğini düşün. Bu kişinin seninle daha rahat hissettiğini ve sana yakınlaşmaya başladığını görselleştir. Bu görselleştirmeyi birkaç kez yapabilirsin. Bunu yaptığında, bunun gerçek olduğuna ve gerçekten gerçekleştiğine inanmalısın. Düşüncelerin çok güçlü ve evren düşüncelerini dinliyor.

Hayatında ne olmasını istediğini görselleştirmek, onu gerçekleştirmek için çok faydalıdır. Birinin sana dikkat etmesini istiyorsan, bunun olabileceğine inan ve düşün. Arzularını gerçeğe dönüştürmeye odaklan. Ruh Rehberlerinden aşk hayatında sana yardım etmelerini iste. Rehberlerin senin için en iyisini ister, böylece onların sana rehberlik etmesini ve seni doğru olan romantik yola yönlendirmesini bekleyebilirsin. Ama aynı zamanda, evrenin kendi zamanlaması olduğu için de sabırlı olmalısın. Beklerken dikkatini başka şeylere odakla, pozitif ol ve sevmeye devam et.

Benzersiz Ol

Benzersiz olmak, sevdiğin kişi üzerinde iyi bir izlenim bırakmanın önemli bir parçasıdır. Bu, göze çarpmak adına öne çıkmaya çalışman gerektiği anlamına gelmez. Seni diğerlerinden farklı ve özel kılan şeyleri bul. Bireyselliğini ne kadar çok gösterirsen, sevdiğin kişi de dahil olmak üzere kalabalık bir ortamda o kadar çok dikkat çekersin.

Seni farklı kılan şeyleri düşün. Düşüncelerin mi, Stil anlayışın mı? Ya da tutkun olan başka bir şey mi? Belki de büyük bir kalbin var ya da insanların seni kıskandığı harika bir mizah anlayışın var. Seni özel kılan her ne ise, onun ne olduğunu anla. Bu benzersizliğin, sevdiğin kişinin dikkatini çekmesi sağlayacak ve seni herkesten ayıran özelliklerin için hatırlayacaktır.

Göz Teması Kur

Sürekli ona bakıp onu korkutma, ama ona baktığını bildiğinden emin ol. Göz teması kurarsan, gülümse ve bir saniye dur, sonra başka yere bak. Bu, onunla ilgilendiğini bilmesini sağlayacak ve seni fark etme olasılığı daha yüksek olacaktır.

Örneğin, arkadaşlarınla şakalaşırken veya konuşurken periyodik olarak onunla göz teması kurmaya çalış. Arkadaşlarınla gülerken onun da sana baktığını yakalayabilirsen, seni daha çok fark edecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Birini senden hoşlanması için zorlayamasan da, bu aşk tavsiyelerini aklında tutarsan, kendini sevmeye ve kendi mutluluğunun peşinden koşmaya başlarsan, gerçek aşkı deneyimleyebilirsin. Sevgi ve mutluluk yaydığın zaman gerçek ruh eşini kendine çekebilirsin.