KRİSTAL ÇOCUK Olduğunuzu Gösteren En Belirgin İşaretler Onlardan Biri Olup Olmadığınızı Kontrol Edin

Kristal, gökkuşağı ve indigo çocukları olarak da bilinen yıldız çocukları, dünyanın ve tüm insanlığın daha yüksek ışık ve sevgi seviyelerine yükselmesine yardımcı olmak için buradalar.

Bu ruh grupları, insanlığın geri kalanının artan titreşimi sayesinde bu yaşam boyunca daha yüksek bir titreşimi koruyabiliyorlar. Onları gerçek benliklerini ne kadar doğru bir şekilde somutlaştırdıklarına ve güçlü bir amaç duygusuna göre tanıyabilirsiniz.

Kristal Çocuklar Kimlerdir?

Bir ruh grubu olarak, Kristal Çocuklar 1980’lerin sonunda ve 1990’larda gelmeye başladı, ancak bazıları daha önce doğdu.

Kristal çocuklar genellikle sessiz, empatik, telepatik ve psişik yeteneklere sahiptir.

Bir grup ruh olarak, onların ana tanımlayıcı özelliklerinden biri, fiziksel, zihinsel, duygusal veya her seviyede psişik iyileşme yetenekleridir. Genellikle güçlü ve cömert ruhani öğretmenlerdir.

Kristal çocukların ayrıca doğa ile derin bir bağları vardır ve burada olma amaçları konusunda inanılmaz derecede nettirler.

Açık ve bağlantılı olduklarında, kalplerini takip ederek kendilerine güven duyarlar. Bunun başkalarına yardımcı olmanın en yüksek ve en iyi yolu olduğunu düşünürler.

Ayrıca işlenmiş gıda, çevresel toksinler ve kimyasallar gibi şeyler, kristal çocukların üzerinde güçlü ve olumsuz bir etkiye sahiptir.

Kristal çocuklar ve yetişkinler, başkalarının duygularına karşı oldukça duyarlı olsalar da genellikle rahattırlar. Bu ve diğer hassasiyetler dünyanın geri kalanına nelere dikkat etmesi ve nihayetinde nelerin değişmesi gerektiğini göstermek içindir.

Kristal çocuklar doğrudan gözlerinin içine baktıklarında pek çok insan sinirlenir. İri ve derin gözleri delicidir. Kristal çocuklar, birisinin doğru olup olmadığını ve kalplerinin açık olup olmadığını kolayca anlayabilirler.

Kristal bir çocukla veya yetişkinle karşılaşırsanız, kendinizi huzursuz veya rahatsız hissederseniz, bu duyguların nereden geldiğine bakmak ve değerlendirmek için en önemli fırsattır. Bu, kalbinizin ışığından koptuğunuzun, amacınıza veya gerçek benliğinize uymadığınızın bir işareti olabilir.

Kristal çocuklar ve yetişkinler belki de en bağışlayıcı nesildir. Suçlama noktasını görmüyorlar. Barış için derinden özlem duyuyorlar ve gezegendeki barışı geri getirmek bu ruh grubunun en büyük hedeflerinden biridir.

Ayrıca oldukça korkusuzdurlar. Erken çocukluktan itibaren derin bir düzeyde Görmek ve inanmak, fiziksel bir varlık olarak kim olduklarının, tam gerçeklerinin, canlı ruh gücünün ve ışığının küçük bir kısmıdır.

İndigo çocuklardan sonraki nesil Kristaller, bireysel bilincin aksine daha çok grup bilinci ile çalışır. Küçük yaşlardan itibaren hepimizin Bir olduğumuz anlayışını somutlaştırıyorlar. Genellikle gençlerden çok daha bilgeler ve eğitmen gibi görünüyorlar. Onlar, insanlığın evrimleştiğinin, egonun değil, merkez olarak yüksek benliğin yaşandığı bir yaşam için rol model olduğunun kanıtıdır.

Kristal Çocuk Olduğunuzu Gösteren İşaretler

– Yaratıcı ışığınızı sanat, müzik, dans, el sanatları, kostümler, oyun ve drama prodüksiyonlarıyla ifade etmeyi seversiniz.

– İnsanlar genellikle size yaşlı bir ruhunuzun olduğunu söylüyorlar. Hala oldukça genç olmanıza rağmen insanlar size saygı duyuyor. Sizin hakkınızda olmanız gerekenden çok daha olgun görünmenizi sağlayan bir şey var.

– Son derece sezgiselsiniz. İçgüdüleriniz her zaman sizi bir şeylerden haberdar eder ve asla görmezden gelmezsiniz.

– Siz çok hassas birisiniz. Bazı durumlar ve enerjiler sizi diğerlerinden daha fazla etkiler. Sık sık duyusal aşırı yük yaşarsınız.

– Doğada olmak size başka hiçbir şeye benzemeyen bir huzur hissi verir. Şimdiye kadar ki en kötü günü yaşıyor olabilirsiniz ve bu kötü günün üzüntüsünü üzerinizden atmanız için sadece bir yürüyüşe çıkmanız yeterlidir. Bu harika bir duygu.

– Sık sık başkalarıyla konuşmadan iletişim kurabilirsiniz. Her zaman kelimelere ihtiyacınız yoktur. Bazen telepatik bir şekilde çalışabilirsiniz. Gerçekte belirtmek zorunda olmasanız bile amacınızı iletirsiniz.

– Enerjinizi yeniden kazanmak için yalnız zamana ihtiyacınız var. Çünkü enerjinizi artırmak sizin için oldukça önemlidir. Yalnız kalmadığınızda aşırı derecede bitkin olursunuz.

– Hayvanlarla güçlü bir bağınız var. Her zaman hayvanlara dikkat ediyor ve evcil hayvanlarınıza zaman ayırıyorsunuz. Onlar da sizin aileniz. Başkalarının fark etmediği hayatlar bile sizin için önemli.

– İnsanlar genellikle size gözlerinizi sevdiklerini söyler. Bazen bu görünümü bıraksanız bile, renk veya şekil ile ilgili olmak zorunda değildir. Gözlerin ruhun penceresi olduğunu hiç duydunuz mu? Sizin güzel bir ruhunuz var.

– İnsanlar size çekilir ve buna yabancılar da dahildir. Auranız davetkar ve sıcaktır. Siz etrafta olduğunuzda herkes rahat eder.

– Gürültülü kalabalık yerler duyularınızı aşırı yükler. Onlarla uzun süre başa çıkamaz ve onlardan kaçınmayı tercih edersiniz. Sizde yanlış bir şey yok, bu sadece özelliğinizin bir parçası.

– Müzik pek çok şekilde sizinle konuşuyor. Müzikle daha derin bir ilişki kuruyorsunuz ve müziğin içine giriyorsunuz.

– Her zaman yeni şeyler öğreniyorsunuz. Hayatta her zaman öğrenilecek bir ders ve onu öğrenerek kazanabileceğimiz bir şey vardır. Hayat büyümeyle ilgilidir.

– Olumsuz olaylar sizi büyük ölçüde etkiler. Sizinle hiçbir ilgisi olmasa bile kötü bir şey olduğunda sizi etkiler. Başkalarının duygularını üstlenirsiniz, böylece çevrenizdeki insanlar üzgün olduğunda siz de üzgün olursunuz. Bu hem iyi hem de kötü bir şey.

– Başkalarına yardım etmek sizin en büyük tutkunuzdur. Her zaman bir başkası için güzel bir şeyler yapıyorsunuz. Özverili olmak sizin için çok önemlidir.

– Pek çok insandan çok daha sabırlısınız. En kötü durumlarda soğukkanlılığınızı koruyabilirsiniz. Sizi heyecanlandırmak gerçekten çok zaman alıyor.

– Karşılaştığınız herkese karşı çok naziksiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edersiniz ve yargılamazsınız. Bu, hepimizin yapması gereken bir şey.

– Çevrenizdekilerin duygularını emebilirsiniz. Bu, bazı durumlarda çok zor olabilir ve duygularınızı diğer insanlarınkinden ayırmakta zorlanabilirsiniz. Bu olduğunda enerjinizi temizlemek iyi bir seçenektir.

– Auranız oldukça pastel ve diğerlerinden farklı bir şekilde öne çıkıyor. Auranızı henüz görmediyseniz, okumaya bir şans vermelisiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için aura görme videomu izleyebilirsiniz.

– Başkalarına, hatta yabancılara bile değer veriyorsunuz. Birçoğu durup evsizlerle konuşmayı reddederken, yanlarında oturan ve onlara kulak veren ilk kişi sizsiniz. Her zamanki gibi özverili olmaya çalışıyorsunuz.

– Başkalarını gereğinden çok daha fazla affediyorsunuz. Her şeyden önce daha büyük iyiliğe inanıyorsunuz.

– Vejeteryansınız, genellikle küçük yaşlardan itibaren her türlü taze meyve, sebze ve meyve sularını tercih edersiniz.

– Doğal bir şifacısınız

– Kristaller sizi büyüler, onlarla oynayarak ve onlarla konuşarak saatler geçirebilirsiniz.

– Bazen iletişim kurarken kendi oluşturduğunuz bir işaret dilini kullanırsınız.

– Geceleri uykuya dalmakta zorlanırsınız ve uyumayı çok fazla sevmezsiniz.

– Dağınıklığı ve düzensizliği sevmezsiniz.

– Yüksek keskin seslere ve titreşimlere karşı oldukça hassasınız.

– İnanılmaz derecede fiziksel ve duygusal denge duygusuna sahipsiniz.

– Becerikli ve enerjiksiniz.

– Kendinizi geliştirmek için besleyici ve sevgi dolu bir ortama ihtiyacınız vardır. Kendinizi geliştirdikçe, başkalarıyla çok istikrarlı ve sağlıklı ilişkiler geliştirme eğiliminde olursunuz.

– Birinin yalan söylediğini veya bir şeyleri gizlemeye çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz.

– İnsanların kalplerinin ne zaman açık olduğunu sezgisel olarak bilirsiniz ve kalpleri açık olanlar sizi kendine çeker.

Kristal Çocuklar Neden Buradalar?

Kristal çocuklar, ışık ve sevgiyi yaymaya, gezegensel titreşimi artırmaya, bir bütün olarak insanlığın yükselmesine, yüksek boyutlara erişmesine ve dualite yanılsamasından uzaklaşmasına yardım etmeye geldiler.

Onların görevi dünyayı kurtarmaktan başka bir şey değildir.

Kristal bir çocuk tanıyorsanız, onları kendi doğalarını keşfetmeleri için cesaretlendirdiğinizden, kendi titreşim ve neşenizi yükseltmek için onları rol model olarak kullanmaktan çekinmeyin.

Your Page Title

Eğer kristal çocuk veya yetişkinseniz gezegenin titreşimini yükseltmek, eşsiz ruh amacınızı gerçekleştirmek için adımlar atmaya başlayın. Barış ve sevgi yayın, her bir adımınızda fark yaratmaya çalışın.