Rüyanda Gördüğün Kişi Seni Düşünüyor

Her gece rüyanda aynı kişiyi mi görüyorsun? Uyumadan önce başka bir şey düşünmeye çalışsan da, rüyanda görünmeye devam mı ediyorlar. Birini rüyanda görmenin sebebi, seni düşündüğü için olabilir mi? Zihinleriniz bilinçsiz bir şekilde bağlantılı mı?

Şu anda, bilim genellikle rüyaların zihnindeki rastgele elektrikli ateşlerden kaynaklandığına inanmaktadır. Bu görüntüler, anılar ve düşünceler tamamen rastgeledir, ancak zihnin uyandığında bunları birleştirmeye çalışır. Bu nedenle, rüyaların büyük olasılıkla gerçek hayatta etkileşim kurduğun veya düşündüğün insanları ve görüntüleri temsil eder.

Bazı insanlar rüyaların psikolojik durumunu temsil edebileceğine inanırlar. Örneğin, her gece yatmadan önce sarı bir oda düşünürsen, bunu rüyanda görmen daha olasıdır. Okulda stres altındaysan, okulda olduğunu veya bir tür stresli durumda olduğunu rüyanda görebilirsin.

Rüyalarını analiz ederek bilinçaltında neler olup bittiğini anlayabilirsin. Rüyaların tekrar tekrar aklına gelen konuları, duyguları ve insanları gösterebilir. Bazen gördüğün rakamlar bir duyguyu veya başka bir fikri temsil eder. Diğer zamanlarda, gerçek hayatta o kişiyi çok etkileşime soktuğun veya düşündüğün için ortaya çıkarlar. Bu, rüyalarının gerçek hayatında çok fazla bulunduğun kişileri, düşünceleri ve yerleri içermesinin nedenlerinden biridir.

İnsanların birilerini rüyalarında gördüğü eski bir batıl inanç vardır, çünkü birisi onları düşünür. Örneğin, bağlandığın kişiyi rüyanda görüyorsun. Bu eski inanışlara göre, bağlandığın kişinin de seni düşünüyor olmasıdır. Ne yazık ki, bu doğru değil.

Bu batıl inancın büyük olasılıkla gelişmesinin sebebi olasılıklardır. Çok etkileşime girdiğin veya çok düşündüğün birisini rüyanda görme olasılığın daha yüksektir. Bu kişi de seninle çok etkileşime giriyor, bu yüzden seni rüyasında görme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, o kişi seni düşünürken bir rüya görmen tamamen mümkündür. Bunun nedeni, durumun rüyalarını ve düşüncelerini diğer kişi hakkında daha olası kılmasıdır; Çünkü o kişi seni düşünüyor. Bu iki deneyim (düşünce ve rüya) aynı anda ortaya çıkabilir, ancak aslında birbirleriyle ilişkili değildir.

Bu teoriyi bir ünlüye aşık olan herkes üzerinde kolayca test edebilirsin. Bu aşk nedeniyle, o ünlüyü rüyanda görme olasılığın daha yüksektir. Ünlü kişi aslında seni tanımıyor olduğundan, onun seni düşünmesi imkansızdır.

Düşler Kendi Düşüncelerini Yansıtır

Rüyalarının gerçekte gösterdiği şey, bu kişiyi çok düşündüğündür. O kişiye aşık olabilirsin, ya da seni önemli ölçüde rahatsız edebilirler. Sebep ne olursa olsun, zihninin içine çok fazla girmiş gibi görünüyor.

Şimdi, amacın neden onların aklında olduğunu anlamak. Onlar hakkında ki hislerin açık bir neden olabilir. Değilse, hayatında oynadıkları role bakmalısın. Belirli bir duyguyu mu temsil ediyorlar? Eğer onların etrafındayken kendini korunmuş hissediyorsan, rüyandaki görünümleri, birisinin seni sevmesini, beslemesini ve korumasını istediğini gösterebilir. Onlardan korkuyor veya korkutuyorsan, o zaman gerçek hayatta bu şekilde hissettiğin anlamına gelebilir, böylece rüyalarında ortaya çıkarlar.

Bazı durumlarda, insanlar rüyalarında tamamen rastgele görünür. Tüm hayatındaki insanlarla olan anıların var. Artık bu insanları düşünmesen de, zaman zaman rüyalarına girebiliyorlar. Gördüğün bir şey sana o kişiyi hatırlatmış olabilir ya da rüyalarındaki görünümleri tamamen rastgele olabilir.

Your Page Title

Nihayetinde, rüyalarının gerçekten ne anlama geldiğine karar verecek olan en iyi kişi sensin. Eğer rüyanda gördüğün kişi seni gerçek hayatta sevdiyse veya sana yakınsa, o zaman seni düşünüyor olabilir. Rüyalarının ardındaki tam anlamını gerçekten anlamak için, rüyada neler olduğuna, nasıl hissettiğine, nerede olduğuna ve nasıl davrandığına tam olarak bakmak zorundasın.