Yazın Son Gününe Özel Ritüeller: Para Çekmek Ve Sorunlardan Kurtulmak

31 Ağustos yaza veda günüdür. Bu, para için çeşitli uygulamalar yapmanın ve sıkıntılardan kurtulmanın faydalı olduğu enerji açısından özel bir zamandır.

Sonbahar, özellikle en başında çok önemli ve zor bir zamandır. Bu dönemde, finansal başarı için iyi şans tılsımları kullanmalısın.

Sorunlardan Kurtulma Ritüeli

31 Ağustos’ta sadece yaza değil, yolumuza çıkan sorunlara da veda ediyoruz. Buradaki ritüelin amacı, zihninde iyi bir şeye yer açmak için kötü düşüncelerden kurtulmaktır. Uygulama için bir parça kağıda, bir kaleme ve bir muma ihtiyacın olacak.

Küçük bir kağıt parçası yırt ve üzerine kurtulmak istediğin şeyleri yaz. Bir ayrılığın veya bir sorunun olabilir. Sağlık sorunları, güvensizlik, üzüntü, ilgisizlik vb. Gerçekten önemsediğin şeyleri yazmaktan korkma. Sorunlardan biri hakkında yazar yazmaz, bir mum yak, kağıdı mumun alevinde yak ve şöyle de: “Ateş tüm korkularımı, sorunlarımı ve sıkıntılarımı yaksın. Şansım yeniden doğacak ve mutluluk benimle olacak. Bundan sonra, kül, doğrudan üzerinde bulunduğun dairenin penceresinde dışarı üflenmelidir. Sonraki tüm kağıtlar içinde aynı uygulamayı tekrarlayayabilirsin.

Bu, hayatındaki tüm kötü şeylerden kurtulmana yardımcı olacaktır. Kendine karşı dürüst ol ve seni rahatsız edenleri kağıda yazmaktan korkma.

Para Çekme Ritüeli

Bu uygulama bir öncekine biraz benziyor. Evrenin yasalarına göre, bir şeyi elde etmek için ona yer açman gerekir. Bu nedenle 31 Ağustos’ta şunları yapmalısın.

Tüm gereksiz şeyleri topla. Çalışmayan, kırılan, yırtılan ve faydasız olan her şeyi ve normal durumda olan ama nedense daha fazlasına ihtiyacın olmayan her şeyi hazırla ve hayır kurumlarına bağışla. Bir şeyleri attığında kendine şunu söyle: “Eski olan her şey geçmişte kalacak. Yeni olan her şey bana gelsin. Hayatım kesinlikle değişecek. Yeni bir bölümün başlangıcı geliyor.’

Biriyle paylaşırken karşılığında hiçbir şey almamaya çalış. “Açgözlülük beladır. Şükretmek ise, iyilik için en iyi ödemedir. Kendine sıklıkla şöyle söyle: Bu sonbahar daha zengin olacağım, her sorunu çözebileceğim”.

Your Page Title

Unutma ki para ve şans pozitif insanları takip eder.