Şansınızı Bu 3 Kolay Yol İle Geri Kazanabilirsiniz

Herkesin hem iyi günleri hem de kötü günleri vardır. Ama birisini başarısızlıklar takip ederken, bir diğeri her sabah güneşe ve yeni bir güne sevinir. Olayların mutlu seyrinin tadını çıkarmak için, şansın sürekli yaşam arkadaşı olması gerekir.

Şans çok belirsiz bir kavramdır. Herkes için farklıdır ve bu kelimeye herkes kendi anlamını koyar. Bazıları için, piyangoyu kazanmak başarılı olurken, diğerleri trafik sıkışıklığından kaçınarak zamanında işe gitmeyi başarırsa kendilerini şanslı görürler. Şansı çekmek için, özel ritüeller aramanıza gerek yok. En etkili ve evrensel yöntemlerden birkaçını bilmeniz yeterlidir. Bunlardan en az birini uygulayarak, şansla arkadaşlık kurabilir ve onu tam olarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz, ister şanslı bir piyango bileti ister zamanında gelen bir otobüs olsun.

İlk Yol

Bu yöntem en önemlisidir. Bunu her gün kullanarak, hayatınıza sadece iyi anlar ve daha ciddi iyileştirmeler çekebileceksiniz. Büyük miktarlarda para size engel olmadan akmaya başlayacak, sevdiklerinizle ve sevgilinizle olan ilişkileriniz iyileşecek veya gelişecektir. Genel yaşam kaliteniz iyileşecek, doğru insanlar ve fırsatlar kendiliğinden size gelecektir.

Bu yöntem bir şeyi gerektirir – kendiniz ve dünya için koşulsuz sevgi. Herhangi bir karmaşık ritüel yapmanıza gerek yok. Sadece kendinizi ve çevrenizdeki dünyayı kabul etmeniz ve sevmeniz gerekiyor. Sürekli olarak bir şeyler beklemeyi, dünyadan ve karşı cinsten bir şeyler talep etmeyi bırakmalısınız. Evrensel Yasaya göre, şans cömertçe hediyeler vererek size gelecek.

Örneğin iki arkadaşınızı görüyorsunuz. Biri üzgün oturuyor ve nefesinin altında tatminsiz bir şeyler mırıldanıyor, diğeri ise gülümsüyor ve iletişim kurmaktan keyif alıyor. Hangi kişiye yaklaşacaksınız? Kiminle iletişim kurmak istersiniz – hayatından ve onu çevreleyen her şeyden sürekli olarak memnun olmayan biriyle mi, yoksa iletişime açık ve başkalarıyla iyi bir ruh hali paylaşmaya hazır biriyle mi? Aynı şekilde, şans kenarda üzgün olmayan neşeli insanlara her zaman şanssız olduklarından şikayet ederek gelir. Belki birine bu yöntem kesinlikle yararsız görünecektir: birçokları şöyle der: ‘Evet, her gün mutluyum, ama hiçbir anlamı yok!’ Ama bir düşünün, gerçekten mutlu musunuz yoksa bu sadece başka bir maske ve halka açık bir oyun mu?

İkinci Yol

Hayatınızdaki herhangi bir olumlu değişikliğin tadını çıkarın. Evrendeki en küçük hediyeleri bile minnetle kabul ederseniz, o zaman şans size dikkat edecek ve zamanla daha fazlası olacaktır.

Tekrar hayal edin – sevdiklerinize hediye vermeye karar verdiniz, çok fazla paranız yok, ancak uzun zamandır onu neyin memnun etmesi gerektiğini tam olarak aradınız. Bir hediye verirken bir tepki beklersiniz, onun ne kadar mutlu olacağını tahmin edersiniz çünkü enerjinizi, zamanınızı ve paranızı harcadınız. Ama aniden minnettarlık yerine hediyenin beklediği kadar büyük olmadığına ve bu rengi hiç sevmediğine dair şikayetler duyarsınız. Böyle bir tavırdan sonra, onu yine de şaşırtma arzunuz olacak mı? Elbette bir daha parmağınızı bile kıpırdatmayacağınıza dair kendinize söz vereceksiniz.

Ama bir kişi hediyenize içtenlikle sevinirse ve ona ne kadar sevgi harcandığını hissederse, onu sevmeye devam edeceksiniz, her seferinde onu daha da şaşırtmaya çalışacaksınız çünkü sevgiliniz sizden hediyeler almaktan çok mutlu. Bu nedenle, bir dahaki sefere otobüste biri size yer verdiğinde, bunu yaşlı olduğunuz veya kötü göründüğünüz için olmadığını bilmelisiniz. Belki birisi sizi memnun etmek istedi. Ayrıca yolda bir bozuk para bulduğunuzda, bilmelisiniz ki Şans size geri döndü, bu kuruşla hiçbir şey almayacağınızdan şikayet etmemelisiniz. İnanın bana, bir dahaki sefere Kader size çok daha fazlasını getirecek.

Üçüncü Yol

Gülümseyerek şansı çekebilirsiniz. Ama gülümseme yüreğinizden gelmeli ve samimi olmalıdır. Bir gülümseme sadece buzu kırıp her türlü zor durumu çözemez. Bilim insanları, gülümsediğimizde beynimize her şeyin yolunda gittiğine dair bir sinyalin gittiğini, farklı düşünmeye başladığını ve kendini pozitif düşünceye yeniden inşa ettiğini kanıtladılar. Ne de olsa sık sık gülümseyen kişilerin, daha az hastalanan, yaşından daha genç görünen ve hayatın her alanında daha başarılı olan insanlar olduğunu hepimiz biliyoruz.

Your Page Title

Bu yöntemlerin kullanımı çok kolaydır ve bunları kullanarak hiçbir şey kaybetmezsiniz – sadece kazanç sağlarsınız. Hayatınız sürekli olarak iyi bir ruh hali ile geçer. Bol bol gülümseyin, hediyeleriniz için çevrenizdeki dünyaya teşekkür edin.