Üçüncü Göz: Geleceği Görebileceğiniz 5 İşaret

Birçoğunuz, bir kişinin geleceği görebildiğini duymuştur. Hepimiz bu yeteneklerin başlangıcına sahibiz, ancak hepimiz bu yeteneklerimizi tam olarak geliştiremiyoruz. Bu yazı yeteneğinizin ne kadar gelişmiş olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Üçüncü Göz Nedir

Bu, doğaüstü güç diğer insanların görmediği bir şeyi görmenize nasıl izin verdiğinin soyut bir temsilidir. Bunun nasıl mümkün olduğunu açıklayan ve yıllardır insan algısıyla mücadele eden bilimsel teoriler var.

Görüşlerden biri şöyle diyor: Geleceği görme yeteneği bizim gelişimimizden bahsetmiyor. Aksine, daha önce, yüzbinlerce yıl önce atalarımızın telepatik olarak iletişim kurduğunu kanıtlıyor. Bu, eski insanlarda büyük bir beynin varlığını açıklıyor. Telepati veya öngörü armağanı, artık bir etkidir, tamamen kaybolmamış eski beyin işlevlerinin bir yankısıdır.

Bir Telepat Nasıl Algılanır

Burada çok gelişmiş bir altıncı his ve bununla birlikte geleceği kendi gözlerinizle görme gücüne sahip olduğunuzu gösteren 5 işaretten bahsedeceğim. Bu güç birçok farklı şekilde ifade edilebilir ve herkes, zihnini eğiterek geleceği gerçekten tahmin etme potansiyelini kendi içinde keşfedebilir.

1.Kehanet Rüyaları Görürsünüz

Rüyalarınız en az bir kez gerçekleşirse, sizi tebrik edebiliriz: geleceği zaten gördünüz. Beyniniz amaçlandığı gibi çalışmayacak kadar gelişmiştir. Çok az insanın kehanet rüyaları vardır, bu yüzden kendinizi biraz benzersiz bir insan olarak düşünebilirsiniz.

2. Dejavu

Genellikle bir deja vu hissi yaşarsınız. Başka bir deyişle, size genellikle şu ya da bu durumda olduğunuzu gösterir. Bu hissi ne kadar sık ​​yaşarsanız, geleceği o kadar iyi görürsünüz.

3.Görüntüler Görmek

Eğer falcılık yapıyorsanız ve gerçek olan görüntüler görüyorsanız, üçüncü gözünüzün diğerlerinden daha gelişmiş olduğunu da varsayabilirsiniz. İstatistiklere göre, falcılık insanların sadece yüzde 15-20’sinin geleceği görmesine yardımcı oluyor.

4.Kahverengi Gözler

Gözlerin ruha açılan bir pencere olduğunu ve üçüncü gözü açma eğiliminizin doğrudan bir göstergesi olduğunu unutmayın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Güçlü Bir Enerjiniz Var.

Enerji akışları çok önemli bir andır, çünkü tüm evren ve çevremizdeki dünya enerji dizileriyle doludur. Çoğu insan yaklaşık olarak aynı radyasyon seviyesine sahiptir, ancak bazıları diğerlerinden daha güçlüdür. En ilginç şey ise bunu bilmedikleridir. Güçlü enerji, sürekli risk alan ve kazananların karakteristiğidir. Bunlar şanslı insanlar, liderler ve kendi kendine yetenlerdir.