Koruyucu Meleğiniz Tarafından Ziyaret Ediliyor musunuz? Bu 10 İşarete Bir Göz Atın

Bir ses sizi daha sonra felaketle sonuçlanan bir şey yapmanıza karşı engelledi mi? Bazen, kendinizi refahınıza yönlendirmek için daha yüksek bir güç harcanmış gibi kendinizi güvende hissedersiniz.

Muhtemelen Bir Koruyucu Melek Tarafından İzleniyorsunuzdur.

Melekler her zaman onları algıladığımız şekillerde değildir. Her şekil ve biçimde gelebilirler. Onlar barış ve bilgelik habercilerdir ve sizi her zaman böyle yönlere yönlendirecektir.

Varlıklarını hissetmek için ruhsal enerjileri ile kendinizi ayarlamanız yıllar alır. Ancak, çevrede onları tanımlamayı öğrenebileceğiniz birçok inanan tarafından bildirilen bazı ince işaretler vardır.

10. Melek Sayıları

“Meleklerin dikkatinizi çekmeye ve sizi yönlendirmeye çalışacak en yaygın yollarından biri Melek Numaraları” dır. Çeşitli raporlara göre, bu rakamların sizin için özel bir anlamı vardır.

Rakamlar doğum günleri veya yıldönümleri olabilir veya “333” veya “111” gibi sayıları tekrarlayabilir. Bu Meleğinizin sizin dikkatinizi çekmeye çalışması olabilir.

9.Melek Sesleri

Bu muhtemelen tüm işaretlerden en belirgin olanıdır, ancak her zaman beklediğiniz gibi değil. Gökyüzünden çalan bir zil sesi değildir.

Daha çok kafanızın içinde bir fısıltı ya da dürtme var gibidir. Bu fenomeni, hayal gücünüzün bir parçası olarak karıştırmayın.

8.Sıcaklıktaki Ani Bir Değişim:

Sıcaklıktaki ani beklenmeyen bir değişim, koruyucu meleğinizin yanınızda olduğuna dair bir işarettir. Bazılarının havada tuhaf bir ürperti yaşadıklarına dair raporlar var, ancak çoğu rapor çevrelerinde rahat bir sıcaklık olduğunu söylüyor.

Kim bilir, bu sizin koruyucu meleğinizin size sarılma şekli bile olabilir.

7.Hava Basıncında Bir Değişim:

Sıcaklık değişimine benzer şekilde, basıncın aniden düştüğünü hissedebilirsiniz.

6.Başka Bir Dünyadan Başka Bir Yabancı:

Melekler, çeşitli şekillerde gelir, genellikle bir yabancı. Belki kör bir adam, yaşlı bir bayan ya da şimdi sizi izleyen tanımadığınız biri. Etrafınıza iyi bakın ve devam edin!

5.Bir Varlık Hissi

Bazen melekler varlıklarını çok açık bir hale getirir. İnsanların doğaüstü bir varlık tarafından “yardım edildiğine” dair sayısız rapor var.

Örneğin, kütüphanede bir kitap arıyor olabilirsiniz ve aniden kitap önünüzdeki raftan düşer.

4.Rüya Görünüşleri:

Koruyucu meleğiniz belirli bir soruna çözüm üretmek için rüyalarınızda da görünebilir. Bir mesajı iletmek için veya sizi daha iyi hissettirmek için sizi ziyaret edebilirler.

3.Beyaz Tüyler:

Jacky Newcomb’un Koruyucu Meleğinizi Biliyor musunuz kitabından bir alıntı, “Bir tüy, meleklerin sizinle birlikte olduklarını göstermeleri için güvenli ve yumuşak bir yoldur. Bu, melek işaretlerinin en yaygın olanlarından biridir. ”

Tüyler, mutlaka bir meleğin varlığına işaret etmiyor olsa da, bir meleğin varlığını hisseden insanların yakınlarda beyaz bir tüy fark ettiğini belirttiklerini bildirmektedir. Bu sadece meleğinizden “Yalnız değilsiniz” demenin bir yolu olabilir.

2 Garip Renkli Küreler:

Göz, çoğu zaman parlak ve garip renkli ışık küreleri görmezden gelir. Bu kürelerin “meleklerin aracı” olduğu söylenir.

Bu tür küreleri günlük yaşamda ve tuhaf fotoğraflarda fark etmiş olabilirsiniz. İnananlar, koruyucu meleğinizin küreler göründüğünde yanınızda olduğunu iddia ediyor.

1 Ani Tatlı Koku:

Pastanenin geçen kokusuna alışkın olabilirsiniz, ama beklenmedik bir tatlı kokusunun varlığını nasıl açıklarsınız? Bazıları koruyucu meleğinizin size ulaşma yolu olabileceğini söylüyor.

Your Page Title

Kokular; lezzetli yemekler, hoş kokulu çiçekler ya da ölen sevdiklerinizin bir parfümü olabilir.