Doğduğunuz Gün Kişiliğinizi ve Kaderinizi Gösterebilir

Doğum günün nedir?

Bu basit soru, her birimizin içimizde sakladığımız sırları açığa çıkarabilir. Ayın her günü Sayıların gücüyle boğulmuştur. Çoğu zaman, numeroloji ayrıntılı grafikler ve karmaşık hesaplamalar gerektirse de, bu basit kolayca kaderinize ışık tutabilir.

Numerolojiyi seviyoruz çünkü bunu gerçekten faydalı buluyoruz. İçinde yaşadığımız maddi dünya kalıplara dayanıyor. Bu basit gözlem Antik Yunanistan’da çok iyi kurulmuştu. Okült ve felsefi okullar, sayıların gücünü tanımlamak için çok çaba harcarlar. Elbette, Numerolojinin ustalaşması birkaç yıl sürebilir, ancak bu basit sorunun değerli bilgileri açığa çıkarabildiğini görmek ister misiniz?

Doğduğunuz Güne Göre Kişiliğiniz;

Ayın 1. Gününde Doğanlar;

Gücünüzü yönetmek ve ifade etmek için doğal bir yetenekle doğdunuz. Bağımsızlık sizin için çok önemli bir erdemdir. Yaratıcılığın ateşini soluyorsunuz. Böylece harika bir serbest meslek sahibi olabilirsiniz. Öte yandan, ego-merkezcilik ilişkilerinizde problemler getirebilir.

Ayın 2. Gününde Doğanlar;

Empatik yeteneklerle doğdunuz. Denge ve sezgi mutlu bir yaşamın anahtarıdır. Herkesin yüzünde gülümsemeler görmek istiyorsunuz ve sıcak kalbiniz, sizi önemsemeyen insanlar tarafından kolayca kırılabilir. Güzellik, sanat ve müzik, hayatınıza denge kazandırmanıza yardımcı olabilir. İşbirliği konusunda harika çalışıyorsunuz.

Ayın 3. Gününde Doğanlar;

Yetenek kıvılcımı kalbinizde yanar ve ışığı gözlerinizde parlar. Bu “X faktörü”, çevrenizde özel bir şeyin olduğuna inanan, etrafınızdaki kişileri cezbeder. Bu karizma, özellikle çalışmanızın reklamla ilgisi varsa, yaşamınızın her yerinde size yardımcı olabilir.

Ayın 4. Gününde Doğanlar;

İnsanlar onlara umut ve güç verme yeteneğinizden etkileniyor gibi görünüyor. Etrafınızdaki birçok kişi size ve güvenilir karakterinize bağlı görünüyor. Çok çalışkan bir insansınız ama aynı zamanda hassassınız. Enerji tüketimlerinize dikkat edin, çünkü kolayca tükenirler.

Ayın 5. Gününde Doğanlar;

İletişim becerileriniz paha biçilmez görünüyor. Etrafınızdaki herkes kelimelerinizden kolayca etkilenir ve bu aslında ticari anlamda daha fazla geliştirebileceğiniz bir yetenek. Üstelik seyahatler sizin için çok şanslı olabilir (maddi, profesyonel veya şahsen).

Ayın 6. Gününde Doğanlar;

Küçük yaştan itibaren bile diğer yarınızı aramaya eğiliminiz vardır. Dolayısıyla, sadece onu bulduğunuzda tamamen sizsiniz. Siz çok iyi bir aile kurma yeteneğine sahip, ilişki odaklı bir insansınız. Her nasılsa, empat olarak sevdiklerinizin hislerini hissediyor ve tam olarak ne yapacağızını biliyorsunuz.

Ayın 7. Gününde Doğanlar;

Felsefi eğilim ve çok keskin bir zihinle birleşen çok gelişmiş bir sezginiz var. Siz vizyoner olarak doğmuşsunuz. Fikirleriniz dünyayı değiştirebilir. Ne yazık ki, etrafınızdaki diğer kişiler tarafından etkilenme eğilimindesiniz. Bu nedenle yalnız başınıza daha fazla zaman harcamanız gerekiyor.

Ayın 8. Gününde Doğanlar;

İçinizde olan güç dikkat çekicidir. Gücünüzle ilgili olan kontrol sorunların yüzünden ortaklarla kolayca geçinemediğiniz için yalnız çalışmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca daha fazla para kazanmanın yolunda büyük bir anlayışa sahipsiniz. Bunu gücünüzle birlikte kullanırsanız sonuçlar dikkat çekici olacaktır.

Ayın 9. Gününde Doğanlar;

Her zaman çok açık olmasa da, aslında doğuştan bir dahisiniz. Akıllı bilginiz, ufkunuzu daha da genişletmek için sizi daha da fazla tecrübe edinmeye zorlar. Hayatınızda birçok şey gizemli bir şekilde kötüleşti. Bunun nedeni, yaşamakta olduğunuz bu yaşamın istisnai bir karmik öneme sahip olmasıdır. Ama bunu zaten biliyorsun… Bilgeliğinizi kullanmanızda fayda var.

Ayın 10. Gününde Doğanlar;

Henüz gerçekleştirmiş olup olmadığınız kuralları değiştirmek için doğdunuz. Nerede olursanız olun, auranız sürekli olarak etrafınızdaki her şeyi daha büyük bir mekanizmanın parçası gibi değiştiriyor. Hiç Farkettiniz mi Zor durumları yönetmek için doğmuşsunuz ve gerçekten liderlik yapabiliyorsunuz.

Ayın 11. Gününde Doğanlar;

Denge ruhunuzun mutluluğunun anahtarıdır. Herhangi bir olası kavgada ortayı bulmak için doğmuşsunuz.Sezgisel doğanız, her tür sorun için en uygun çözümleri bulmanıza yardımcı olur. İşlerin yanlış gittiğini hissedebildiğiniz empat yetenekleri ile doğmuşsunuz, böylece kolayca incinebilirsiniz. Kendi kendineze biraz zaman geçirmeye çalışın. Bu size iyi gelecektir.

Ayın 12. Gününde Doğanlar;

Doğru şekilde kullanıldığında, etrafınızdaki insanların yaşamlarını gerçekten değiştirebilecek, hayal edilemez miktarda enerjiye sahipsiniz. Vücudunuz diğerlerinden farklı bir şekilde çalışıyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, bu enerji sizi gerçekten çok yetenekli yapabilir, ancak kötü bir ruh hali içindeyseniz, gerçekten tehlikeli olabilirsiniz.

Ayın 13. Gününde Doğanlar;

Enerji ve kararlılık sizin için iki anahtar kelimedir. Gerçekten de bazen farklı ve birbiriyle çelişen hayallerinizi ve hedeflerinizi birleştirmenin bir yolunu bulduğunuz sürece, mümkün olan her şeyi gerçekleştirme yeteneğine sahipsiniz. Çok çalışıyorsunuz ve hedeflerinize odaklanmayı başarırsanız daha da sıkı çalışabilirsiniz.

Ayın 14. Gününde Doğanlar;

Karmik akımlar bu hayatta sizin için çok güçlü görünüyor. Hayatınızdaki bazı şeylerin kolayca değiştiğini zaten farkettiniz ve sadece bir günde tepeye çıkabileceğinizi ya da kapana kısılabileceğinizi fark ettiniz. Bu enerji akışı sizi gerçekten tanımlayan şeydir. Seyahat ederken, seyahat etmek için doğmuşsunuz gibi bazı şeyler daha da büyülü hale gelir.

Ayın 15. Gününde Doğanlar;

Auranız etrafınızdakileri hipnotize edip ilgilerini çekerek gerçekten eşsiz gibi görünüyor. Kişisel manyetizmanız güçlüdür ve hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda kullanılabilir. Aynı zamanda sanat konusunda da harikasınız. Aşk hayatınız ise, her zaman dikkatinizi gerektiren bir alandır.

Ayın 16. Gününde Doğanlar;

Muhtemelen çok küçük yaşlardan beri bu dünyaya ait olmadığınızı fark etmişsinizdir. Bunun nedeni muhtemelen yeni bir tane oluşturmanız gerektiğidir. Veya belki de yaşadıklarınız diğer dünyalara bakmak için bir işarettir. Görüyorsunuz, tüm hayatınız güçlü bir karmik mesaj. Büyük şeyler için doğmuşsunuz – muhtemelen maddi düzlemde de.

Ayın 17. Gününde Doğanlar;

Görünüşe göre sizi bu kadar eşsiz kılan yeteneklerle kuşatılmışsınız. Sezgileriniz muhtemelen yaşamınızın her alanında başarılı olmanızın yolunu göstereceğinden sezgilerinizi dinleyin. Siz yeteneklerini henüz keşfetmemiş olan özel bir insansınız. Sanat güçlerinizi serbest bırakabilir kalbinizi dinleyip kendinizi daha rahat hissettiğiniz yolda yürüyebilirsiniz.

Ayın 18. Gününde Doğanlar;

Projelere başarılı bir şekilde öncülük etme ve geliştirme yeteneğine sahipsiniz. Bu yeteneğiniz, geliştirilirse, daha fazla farkındalık yaratabilmeniz için ufkunuzu herhangi bir şekilde genişletmenize yardımcı olabilecek benzersiz empatlık yeteneğinizden gelir. Büyülü zihniniz yeteneğinizle buluşuyor. Yeterli derecede sabırlı olmanız durumunda başarılı olamamanız için hiç bir sebep yoktur.

Ayın 19. Gününde Doğanlar;

Aklınızda tek bir şey var ve hayatınızın her alanında kazanıyorsunuz. Muhtemelen bu gücünüzü, başkaları kıskanıyor. Tüm fırsatların kapılarını açabilecek büyülü bir güce sahipsiniz. Auranız çekici yeteneklere sahiptir. İyi şans yakalamak için bu gücünüzü kullanın.

Ayın 20. Gününde Doğanlar;

Doğal sezgisel yeteneklerinizi azaltmak oldukça imkansız. Aslında diğerlerini korkutacak kadar harikalar. Yetenekleriniz yaşamınızın birçok alanında size yardımcı olabilse de, zaman zaman kendinizi topraklamanız ve korumanız gerekir, çünkü tüm bu duygular sizi tıkayan bir bombaya dönüşebilir!

Ayın 21. Gününde Doğanlar;

Genç yaşta bile oldukça büyük sosyal çevreler oluşturma eğilimindesiniz. Ancak birçok insanın şirketini tercih etmeseniz bile, muhtemelen birçok yeteneğiniz ve tabii ki iletişim kurma şekliniz nedeniyle başkalarının dikkatinizi çekeceğini fark etmiş olmalısınız. Bu özel yetenek, sizi diğerlerinden ayıran özelliğinizdir.

Ayın 22. Gününde Doğanlar;

Kayıp bir amacı başarılı bir projeye ne kadar kolay dönüştürebileceğiniz gerçekten şaşırtıcı. Entelektüel becerileriniz sezgilerinizle mükemmel bir şekilde çalıştığından, bu doğal olarak size gelir. Bu dengeyi korumayı öğrenirseniz, kalbiniz ve zihniniz mucizeler yaratabilir. Ama sabırlı olmalısınız.

Ayın 23. Gününde Doğanlar;

Manevi manyetizmanız etrafınızda bir cazibe havası yaratır. Doğal iletişim becerilerinizi şaşırtıcı karizmanızla birlikte nasıl kullanacağınızı öğrenirseniz, gerçekten ünlü ve başarılı olabilirsiniz. Bu büyülü yetenek, kesinlikle nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gereken bir hediyedir.

Ayın 24. Gününde Doğanlar;

Kalbinde olan benliğiniz çevrenizdeki herkese saygı ve sevgi vermek için doğar. Bu doğal eğilim sizi eşsiz ve paha biçilmez kılıyor. İnsanlar enerjinize bağımlı gözüküyor. Tüketilen enerji düzeyleriyle uyanmak istemediğiniz sürece, başa çıkmayı öğrenmeniz gereken bir şey.

Ayın 25. Gününde Doğanlar;

Doğuştan bir rehbersiniz ve daha önce başladığınız işi bitirmeye çalışırsınız. Ancak, bu her zaman faydalı bir şey değildir. Bir projeyi bitirmek için her zaman çok fazla çaba harcamanıza ve analiz etmenize gerek yok – özellikle de bu proje artık ihtiyaçlarınızı karşılamadığında. Meditasyon yapmayı ve hedeflerinizi yeniden değerlendirmeyi deneyin.

Ayın 26. Gününde Doğanlar;

Gücünüzün zaman ve mekanı aştığını zaten bilmelisiniz. Üstelik kararlısınız ve başkalarını ikna etmenin bir yolunu kolayca bulabilirsiniz. Ancak, insanları kontrol etmeyi denemeyin, çünkü ilk başta başarılı olsanız bile, sonuçlarıyla daha sonra karşılaşırsınız. Yol gösterin, kendinize güvenin ve diğerlerini de dinleyin!

Ayın 27. Gününde Doğanlar;

Etrafınızdaki insanları ve durumları analiz etme konusunda inanılmaz bir yeteneğiniz var. Güçlü zihniniz, en karmaşık sorunlarla bile başa çıkabilme yeteneğine sahip ve bu nedenle başkalarının size hayran kalması oldukça muhtemel. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz halde biraz huzur bulmaya çalışın. Aşk hayatınızdaki dengeyi bulmanıza yardımcı olabilir.

Ayın 28. Gününde Doğanlar;

Zorluklar gelir ve gider, yine de her zaman Dünyaya ilan edeceğiniz bir şey vardır. Siz kolay bir oyuncu değilsiniz. Birisi size meydan okumak isterse, tekrar düşünmesi gerekir. Yeteneklerinizden biri, projelerin sonuçlarını değiştirmektir. İşler batırıldığında, ilk aranan kişi sizsiniz.

Ayın 29. Gününde Doğanlar;

Seni tanımlayan şey bu. Başkalarını yardımcı olma ve danışmanlık yapma yeteneğiniz. Telefonunuz muhtemelen size ne yapmanız gerektiğini soranlardan sürekli çalıyor. Her ne kadar, bu bazen ödüllendirici olabilse de, eğer ısrarcı olursa, sizi delirtebilir. Bu nedenle, çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını, gerçekte istediklerinizle dengelemek için bir yol bulmalısınız.

Ayın 30. Gününde Doğanlar;

Karizmanız o kadar güçlüdür ki etrafınızdaki insanları çekmek için kullanabilirsiniz. Siz keskin bir iletişimci, diplomat ve eğlenceli bir kişisiniz. Dolayısıyla bir takım olarak çalışırken harikasınız. Muhtemelen paha biçilmez zihinsel becerileriniz nedeniyle mükemmel bir takım lideri olursunuz.

Your Page Title

Ayın 31. Gününde Doğanlar;

Organize etme becerileriniz verimli ve bol bir yaşam sürdürebilir. Çok çalışmak için harika bir yeteneğiniz var ama aynı zamanda enerji seviyenizi de yüksek tutuyorsunuz. Bu sizi şaşırtıcı derecede yaratıcı ve doğuştan bir kazanan yapar. Öz disiplininiz dikkat çekici olsa da bazen başkalarının sizinle çalışmasını zorlaştırıyorsunuz. Size yardım etmelerine izin vermelisiniz!