Ruh Grubunuzdan Birisini Bulduğunuzu Gösteren 10 Güçlü İşaret

Ruh grupları belirli bir görevle, en üste çıkma misyonuyla enkarne olurlar ve her birine bağlandığımızda bulmacanın bir parçasını toplarız.

Ruh grupları birbirlerinin uyanmasına yardım etmek, örtüyü kırmak ve ayrılık yanılsamasını salıvermek amacıyla enkarne olurlar ve her bir ruh grubu bunu başarmak için birlikte çalışırlar. Birbirine hizmet etme görevini yerine getirmesi her üyenin sorumluluğundadır.

Ruh grubunuzun bir üyesini bulduğunuzda… sadece yaşamınızın bazı radikal değişikliklerden geçmek üzere olduğunu ve daha yüksek iyiliğinize hizmet eden büyük dönüşümleri olduğunu bilin.

Dikkat etmeniz gereken en güçlü işaretler şunlardır:

1. Sezginizi güçlendirirler.

Ruh grubunuzdan biriyle zaman geçirdiğinizde, uyumlu ince enerji alışverişi nedeniyle kalp çakranız harekete geçmeye başlar. Konuşulan kelimeler ne olursa olsun, yürekten ne düşündüklerini hissedeceksiniz. Kelimeler, çoğu iletişim enerjik sezgisel seviyede olduğu için konuşmanıza bile gerek yokmuş gibi olur.

2. Hemen Bağlantı

Ruh grubunuzun bir üyesi derhal sizinle rezonansa girecek, kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz ve enerji imzasını tanıyacaksınız.

3. Affetmek kolaydır

Çabucak affedebileceğimizi söylemek istediğimiz kadarıyla, bazen başkalarının onların geçişi için affetmesi zaman alır. Bunun nedeni, ruh grubumuzu yaptığımız kadar derinden bağlantı kuramadığımız kişilerin niyetlerini anlamak daha zordur.

Ruh grubumuzun üyelerini daha çabuk affedebiliriz çünkü biz zaten “onların kalbinin içinde varız”. Sözlerinin arkasındaki niyetleri ve davranışlarının arkasındaki nedenleri anlıyoruz.

4. Hiçbir şey sınırsız değildir

Birbirinize gerçekten nasıl hissettiğinizi ve çevrelerinde tamamen otantik olabileceğinizi söylemekten korkmazsınız. Evde yalnızken yaptığınız aptal sesler veya komik olduğunu düşündüğünüz bir çocukken yaptığınız aptalca şeyler, ruh grubunuzdaki insanların etrafında ortaya çıkacak. Hepsini masaya koyacak kadar rahatsınız.

5. Onlar sizi yansıtır.

Ruh grubunuzun her üyesi kendinizin belli yönlerini ortaya çıkaracaktır. Bazıları uzun zamandır unutmuş olduğunuz olumlu gizli özellikleri ve nitelikleri ortaya çıkarırken, diğerleri daha karanlık yönlerinizi ve iyileşmek için öne sürülmesi gereken gizli etkileri aydınlatmak için rehberiniz olacak.

6. Yeterince alamazsınız.

Ruh grubunuzun üyeleriyle zaman geçirmek size sınırsız miktarda enerji verir. Her zaman eşit bir enerji değiş tokuşu vardır ve asla bitkin hissetmezsiniz.

7. Programlanmış benzerlikler

Bir ruh grubunun en yakın üyeleri benzer yetişmeleri paylaşacaktır. Aynı dinde, etnik kökende veya aile mesleğinde büyütülmüş olabilirsiniz. Bunların hepsi grubun genel misyonuyla aynı hizada olan benzer bir büyümeyi teşvik ediyor.

8. Birbirinizi manipüle etmiyorsunuz

Ruh grupları şiddetli bir şekilde rekabetçi değildir ve eğer dost ateşi ise. Hiçbir üye diğerini “biri” ya da yarışı kazanmayı amaçlamaz. Her üye diğerlerinin tüm hedeflerinde başarılı olduklarını görmekten zevk alır. Ruh gruplarının üstünlük kazanmak için diğerini manipüle etmeye gerek yoktur, grubun tüm amacı uyumdur.

9. Zamanlama her şeydir

Zamanlamanın “ilk başladığında” kesilebileceği ikiz alevin aksine, ruh grubunuz ilahi zamanlamaya gelir. Tamamen umut verdiğini, yolunu kaybettiğini veya her şeyi sorguladığını hissettiğin zamanlar oradalar. Ruh grubunuz aynı zamanda tam bir sürpriz olarak gelebilir, aradığınız bile olmayabilir.

1. Katalizör olarak görev yaparlar

Muhtemelen, ruhsal uyanışların çoğunluğu yoğun bir acı ve ıstırabın ardından gelir.

Yeniden doğuş, ruhsal uyanma ve bilincin evrimi için kişisel katalizörünüz olarak hizmet veren ruh grubunuzun ayrılışı, hissedeceğiniz en acı verici acıdır. Tamamen karanlığın çukurlarına düşmek gibi, tabanları yok…

Your Page Title

Yine de, hepsi tam olarak ölçeğe göre. Hissettiğin karanlık, kendi duygusal karmanın derin katmanları ve bu yoğun ayrılık, iyileşmesi gereken her şeyin bütününü oluşturuyor. İyileşme, ruh özgürlüğüne giden tek yoldur.