Sağlık ve Refah İçin Aura Temizliği

Günlük hayatta istenmeyen enerjiler biriktirirken, düzenli aura temizliği sağlığı ve refahı destekler.

Kişisel hijyen ile aynıdır. Banyo yapmazsanız, vücudunuz daha kirli olacaktır. Yavaş yavaş koku dayanılmaz hale gelir. Sonunda, vücudunuz hastalık ve bakteriler için üreme alanı haline gelir. Auranızı temizlemezseniz, manevi enerji sisteminiz “daha ??kirli ” olacaktır. Sonunda başkalarının yanında olmanın tatsız hale gelmesine neden olursunuz (bilinçli olarak nedenini anlayamıyor olabilirler). Enerji sisteminiz sizin ve başkaları için de sağlıksız olan düşük titreşimleri çekmeye başlar.

Aura’nızı Temizleme

Tıpkı ellerinizi yıkamak vücudunuzun bir bölümünü temizler ve yüzünüzü yıkamak diğerini önemser gibi… aura temizlemesine farklı yaklaşımlar, enerji sisteminizin farklı yönlerini temizlemenize yardımcı olacaktır. Bazı aura temizleme yaklaşımları, kişisel hijyen açısından, kıyafetlerinizi değiştirmek veya deodorant kullanmak gibidir. Hala faydalılar ama banyo yapmanın yerini alamıyorlar! Diğer aura temizleme yöntemleri çok daha derinlere iner – iyi bir ovalama işlemine veya detoksifiye edici bir spa tedavisine gitmeye eşdeğerdir.

Temizleme Seçenekleri…

İngiliz Tuzu ile banyo yapmak: Su, hem fiziksel hem de enerjisel olarak kiri temizlemeye yardımcı olur. İngiliz tuzunu banyonuza eklemek, kendi enerjinizin akışını uyarır ve aynı zamanda auradan küçük psişik kalıntıları çeker.

Yüzmek: Kendinizi suya batırmak, auranızı temizlemenize yardımcı olur. deniz suyu tuz ve mineral içerdiğinden, küçük ruhsal atıkları auranızdan çekmek için özellikle yararlıdır.

Güneş Işığı: Güneş ışığına hafifçe maruz kalmak kendi enerjinizin akışını uyarır. Parlak ışığa maruz kaldığınızda bazı düşük titreşimler mevcut olamaz.

AURA TEMİZLİĞİNE DÖRT EN GÜÇLÜ YAKLAŞIMLAR…

1. Aura Meditasyonu – Temel meditasyon bile rahatlamanıza ve salıvermenize yardımcı olur. Aura meditasyonu doğrudan topraklama yoluyla istenmeyen enerjileri serbest bırakarak, auranızı, enerji kanallarınızı ve çakralarınızı temizleyerek çalışır. Auranızı temizlemenin ve korumanın en güçlü yollarından biri enerji bazlı aura meditasyonudur.

2. Aura Şifaları – Aura şifalarında şifacı, sisteminizden istenmeyen enerjileri temizlemede size destek olur. Şifacı psişik kalıntıları topraklamanıza, blokları serbest bırakmanıza ve kendi enerji akışınızı elde etmenize yardımcı olur.

3. Aura Okumaları – Genellikle başkalarının enerjisini kendi enerjimizle karıştırırız. Yabancı enerjiyi kendimiz için yanlış yaptığımız zaman, serbest bırakmak istemeyiz. Buna dayanıyoruz, çünkü biz olduğumuzu düşünüyoruz! Bir ihtilaflı aura okumasında bir okuyucu kendi enerjinizi tanımlamanıza ve yabancı enerjiyi ayırt etmenize yardımcı olabilir. Bir enerjiyi tanımadığınızda, siz değilsiniz, serbest bırakılması çok daha kolaydır.

4. Duygularınızı Hissetmek – Duygusal enerjiniz engellendiğinde, ruhsal enerji sisteminizde tıkanıklık ve destek oluşturur. Bu, istenmeyen enerjilere takılmayı kolaylaştırır. Kendinizi gizli duygular hissetmek için izin vermek bir enerji salımı yaratır. Bu hareket ve akış, psişik kalıntıları temizlemede sizi destekler.

Aura Temizliği için Diğer Seçenekler…

Rüzgâr: Güçlü bir rüzgârda durmak, istenmeyen enerjileri serbest bırakmanıza yardımcı olur. Deniz esintileri nem, tuz ve mineral içerdiğinden, deniz kenarındaki rüzgarlar özellikle aura temizliği için faydalıdır.

Bahçecilik veya Doğada Olma: Bahçecilik ve Doğada olma yoluyla, dünya ile doğrudan temas halindesiniz. Bu, topraklanmanıza ve sisteminizden istenmeyen enerjileri salıvermenize yardımcı olur.

Your Page Title

Yaratıcılık: Hevesli bir şey yapmak enerjinizi arttırır. Bu yaratıcı enerji dalgalanmaları kendi enerjinizin akışını harekete geçirir ve sizi istenmeyen enerjileri serbest bırakmada destekler.