Auranı Negatif Enerjiden Arındıracak 6 Basit Aktivite

Vücut, enerjiyi bilinçsizce çeken bir mıknatıs gibi tepki verdiğinden, fiziksel ve duygusal sağlığımızı etkileyen negatif enerjiyi çekiyor olabiliriz.

Enerjinin titreşimi, evrenin anlaşılması için esastır, bu bilim insanı Nikola Tesla’nın cümlesiydi. Başka bir deyişle, ona göre, beden ve zihin hücreleri de dahil olmak üzere, başkalarının titreşimsel rezonansını değiştiren belirli enerji biçimleri vardır. Bu nedenle, her şey belirli bir frekansta titreşiyorsa, etkisi sinir sistemi ve beyindeki bilgilerle sonuçlanan daha yüksek bir titreşim alanının yaratılmasına izin veren frekans değişimleri ve salınımları vardır.

Varlığımızın enerjik titreşimini sürdürmek bir dizi gereksinim gerektirir; Hem bedeni hem de zihni temiz ve sağlıklı tutmak, dünya ile etkileşim sırasında elde ettiğimiz zehirliliğe girişi sınırlamak ve bu titreşimsel kalıntıların periyodik olarak detoksunu yapmak gibi.

Vücut, enerjiyi bilinçsizce çeken bir mıknatıs gibi tepki verdiğinden, fiziksel ve duygusal sağlığımızı etkileyen negatif enerjiyi çekiyor olabiliriz.

Kendimizi bu olumsuz enerjilerden korumak için misyonunu etkin bir şekilde gerçekleştirecek bir dizi faaliyet yürütebiliriz;

1.Bir Temizlik Meditasyonu

Müzik dinleyerek, mum yakarak ve nefesine odaklanarak, odaklanabileceğin rahat ve dinlendirici bir yer bul. Tamamen rahatladığında, başının üzerinden ayaklarının uçlarına kadar giden bir ışık hayal et. Ve zihnin dağılmaya başlarsa, dikkatini nefese ve ışığa ver.

2.Toksik Enerjilerden Uzak Dur

Bu kişilerin her zaman söyleyecek olumsuz bir şeyleri vardır ve genellikle bulundukları yatak odasını strese sokarlar. Bu insanların seni etkilediğini düşünüyorsan, bir sınırı ve hatta fiziksel bir mesafeyi korumak en iyisidir.

3.Kendi Olumsuzluğuna Karşı Dikkatli Ol.

Negatif düşünce ve duyguları güçlendirerek, onların dış ve iç dünyamızı etkileyen kelimeler, davranışlar ve tutumlara dönüşmelerini sağlayabilirsin. Ruh halimizin düşük veya kötü bir ruh halinde olduğu zamanlar olacağını anlamak önemlidir, belki o zaman yapabileceğimiz en iyi şey kendimize iyi davranmaktır.

4.Alanını Düzenli Olarak Temizle

Auranı temizlemenin bir yolu çevreni temizlemektir. Özellikle birçok insanla veya negatif enerjiyle etkileşime girdikten sonra sadece süpürmek, alanını daha serin, daha rahat ve akıcı hale getirebilir. Onu bir mum, bir bitki, bir bardak su, bir tütsü ile süslemeye cesaret et. Bu durgun pozitif enerjiyi serbest bırakacaktır.

5.Tuz Banyosu Yap.

Bu sadece beden ve ruh arasında bir denge oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda banyo deneyimini çok daha ferahlatacaktır.

Your Page Title

6.Bir Enerji Tasarrufu Kullan.

Şifalı kristaller, mineraller ve taşlar gibi bir kalkan ya da bir düşünce bariyeri kullansan da, her şey negatif enerjileri savuşturmak için işe yarayabilir. Etrafına koruyucu bir bariyer kur, beyaz bir ışığın vücudunu nasıl koruduğunu hayal et, böylece ‘Etrafımdaki enerjilerden korunuyorum’ veya ‘Negatif enerjilerin beni etkilemesine izin vermeyecek güçlü bir enerji taşıyorum’ diye düşünebilirsin.