Talihsizlikleri Ortadan Kaldırmak İçin Siyah Mum Ritüelini Mutlaka Uygulayın

Her insanın hayatında sorunlar ve talihsizlikler vardır. Siyah mumla yapılan basit bir ritüel onlardan kurtulmana yardımcı olacaktır.

Talihsizlik ve sorunlara karşı pasif koruma kaynakları var. Burada koruyucu özelliklere sahip basit ev eşyalarından bahsediyoruz. Bazen yeterli değildir çünkü sorun bir anlaşmazlık problemidir. Ama güçlü tılsımlar seni ve evini talihsizliklerden korumaya yardımcı olur

Uygulamayı huzur ve sessizlik içinde yapmalısın. Bu uygulamada herhangi bir siyah muma, bir parça kağıt ve bir kaleme ihtiyacın olacak.

Kağıda en çok korktuğun on talihsizliği yaz.

Örneğin:

 

işimi kaybetmekten korkuyorum;

Kocamdan ayrılmaya korkuyorum;

Hastalanmaktan korkuyorum;

Dairemi kaybetmekten korkuyorum;

 

Bu şekilde 10 tane korktuğun şeyleri yaz.

Bunu akşam sessizce ve meraklı gözlerle yapmak en iyisidir. Yazdığın listeyi mumun altına koy ve sonra mumu yak. Mum inceyse, bir tabağa koy ve listeyi onun altına koy.

Sonra şu cümleyi tekrar et.

“On talihsizlik, On sorun. On korku, On değişiklik. Bunlar hayatımı alt üst edemeyecek. Ben koruma istiyorum. Talihsizlikler ve sorunlar benden uzak olsun.

Daha sonra, karanlıkta mumun yanında otur ve ateşin gücünün sana nasıl nüfuz ettiğini hayal et. Gözlerin kapalı, yatakta veya sandalyede oturarak meditasyon yapabilirsin. Etrafında bir kozanın oluştuğunu hayal ederek yavaşça nefes alıp ver.

Sonra mumu söndür ve listeyi kimsenin bulamayacağı gizli bir yere koy. Ertesi gün işlemi tekrarla. Bu uygulamayı toplamda, on gün boyunca yapman gerekecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kendini bu tür koruma ritüellerine alıştırmalı ve zor durumlarda iyi şans oluşturmalısın. Hiç zamanın yoksa, basit fısıltıları kullanabilirsin. Önemli olan, kendine inanıyorsan, hayatının güvenilir bir koruma altında olduğunu hatırlamaktır.