Bütün Söylediklerimiz Maddi. Bu 2 Sihirli Kelime Hayatınızı Etkileyecek

Bütün söylediklerimiz maddi. Bu 2 sihirli kelime hayatınızı etkileyecek … Şuna bir bakın. Her şeyin nasıl değiştiğini göreceksiniz! Kelimelerin gücü var! Size rehberlik eden inançlar, hayatta olan her şeyi etkiler.

En kötüsünden korkup sürekli düşündüğünüzde, ne olduğunu farkettiniz mi? Ve bunun tam tersine eğer gün neşeyle, aktif olarak, olumlu bir tutum ve harika düşüncelerle başlıyorsa, öyle devam edecektir.

Sihire eşit güçlü bir psikolojik teknik var. İçinde bulunduğunuz gerçeği etkileyebilirsiniz, sadece doğru tutumu seçmeniz gerekir. Her şey inanılmaz derecede basit…

Sihirli Sözler

Öğreneceğiniz bu iki gizli kelimeyi günlük olarak kullanabilirsiniz. Bunu fark etmeden çok sık yaparız, ancak konuya anlamlı bir şekilde yaklaşırsak, sonuç tamamen farklı olacaktır.

Bu alıştırmayı uygulamaya başlayın ve 2 hafta sonra sizde ne gibi değişiklikler olduğunu görün. Olumlu olayları düşünüyorsanız “İzin Veriyorum.” ve Eğer hoş olmayan düşüncelerden endişe duyuyorsanız “İptal Ediyorum.”

Yüksek sesle hayalini kurduğunuz şeyi söyleyin ve “İzin Veriyorum.” Diye ekleyin. Bu teknik, kendinize dikkat etmenize, hayatınızın bilincinde olmanıza ve küçük hedeflere her gün küçük adımlarla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Cümlenizi ekleyerek: “Tüm engelleri iptal ediyorum” diyerek, telaffuz edilenin etkisini daha da güçlendirebilirsiniz.

Kendi kendine hipnoz güçlü bir uygulamadır ve bunu günlük yaşamda yapan insanlar çok şey başarır. Yaptıklarına ve sözlerine dikkat edebilme yeteneği, neler olduğunun ve irade gücünün eğitiminin farkında olmasına yol açar.

Your Page Title

Bu ilginç uygulamayı yapmaya çalışın, güvensiz insanlar için özellikle yararlı olacaktır. Hayatınızdan yalnızca siz sorumlusunuz, yaptığınız şeye dikkat edin ve iyilik hakkında düşünün! Kaçınılmaz olarak sizi mutluluğa götürecektir.