Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yöntemleri

Ajna çakrası olarak da bilinen üçüncü göz çakrası 6. çakradır. Bu çakra zihinsel varoluş planımızla ilişkilidir. Üçüncü göz çakrası düşüncelerimizi, fikirlerimizi, hayallerimizi, değerlerimizi ve hatta hedeflerimizi kontrol eder. Bu çakra düzgün çalıştığında, daha yüksek bilinç durumlarına ulaşmaya başlayacaksınız.

6.çakra etrafınızdaki dünyayı anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu çakra düzgün çalışmadığında, baş ağrısı ve stres yaşarsınız. Dengesiz bir üçüncü göz çakrasıyla manevi dünyayı anlamanız çok zor. Ancak uyumu geri getirmenize yardımcı olabilecek Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yöntemleri vardır. Bu Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yöntemi, günlük rutininize çok etkili ve kolay entegre edilebilir.

Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme İçin En iyi 5 Yöntem

Meditasyon:

Özellikle üçüncü göz çakrası için birçok meditasyon var. Ayrıca bir mantra kullanmayı da seçebilirsiniz. Dengeli bir üçüncü göz çakrası için en iyi mantralar: “Anlıyorum”, “Açıkça düşünüyorum”, “Sorunlarımın çözümlerini açıkça görüyorum” ve daha fazlası.

Kristaller:

İyileştirici kristaller binlerce yıldır çakraların dengelenmesinde kullanılır. 6. çakranın dengelenmesine en çok yardımcı olan kristaller şunlardır: lapis lazuli, ametist, malakit, azurit, akuamarin, sodalit, mavi aventurin, lazulit, mavi turmalin ve kristal kuvars.

Yürümek:

Güneş parlarken ve gökyüzü mavi olduğunda doğada yürüyüş yapmak en iyi Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yöntemlerinden biridir. Mavi gökyüzü 6. çakranıza uyum getirir.

Görselleştirme:

Bu şaşırtıcı uygulama, hayal gücünüzü kullanarak çakranızı dengelemenize yardımcı olabilir. Bu çakra ile ilişkili renk royal mavidir. Yapmanız gereken tek şey dinlenmek, 6. çakranızı veya tüm vücudunuzu çevreleyen maviyi görselleştirmektir. Işığın vücudunuzun her hücresine nasıl nüfuz ettiğini hissedin. Bu, aktif olmayan üçüncü göz çakraları için en iyi dengeleme yöntemidir.

Aromaterapi:

İyileştirici özelliklere sahip aroma ve uçucu yağlar vardır. Üçüncü göz çakrası bazı güçlü uçucu yağlarla etkinleştirilebilir ve iyileştirilebilir. 6. çakra için en iyi esansiyel yağlar adaçayı, defne, selvi, ardıç ve paçulidir. Bunları tütsü veya uçucu yağlar olarak kullanabilirsiniz.

Diğer Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yöntemleri beslenme alışkanlıklarıyla bağlantılıdır. Omega-3 içeren diyet gıdalarınıza ekleyin. Bitter çikolata da faydalıdır. Ayrıca daha indigo renkli giysiler giymeyi de seçebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu 5 Üçüncü Göz Çakrası Dengeleme Yönteminin denenmesi çok kolaydır. Sizin için en uygun olanı seçin ve dengeli bir Üçüncü Göz çakrasına sahip olmanın avantajlarından yararlanın.