22.02.2020: Bu Günde Bir Dilek Nasıl Yapılır?

Tekrarlanan sayıların kombinasyonu, olayların etrafında meydana gelen büyülü bir etkiye sahiptir.Arzularınızın bugün yerine getirilmesine güvenebilirsiniz.

İki numara kendi içinde tükenmez enerji taşıyor ve önümüzdeki tarihte beş iki var. Numeroloji, enerjinin hem olumlu hem de olumsuz yönlendirilebileceğine dikkat çekiyor. Her şey onu yönetme yeteneğine bağlıdır: alınan enerjiyi iyi eylemlerin çözümüne yönlendirmelisiniz, o zaman beklenen olumlu sonuç iki kat artacaktır. Bu gün girmiş olduğunuz herhangi bir iş başarılı olacaktır.

Bu günün sonuna kadar, hayattaki olumlu değişikliklere kendinizi ayarlamanız gerekir. Bunun için hiçbir şey iyi bir ruh hali ve olumlu düşünceleri gölgede bırakmamalıdır. Günü ailenizle ve sevdiklerinizle geçirmek en iyisidir. Düşüncelerinizde bile kimsenin zarar görmesini istemeyin, yemin etmeyin ve kavga etmeyin. Enerjinizi sadece huzurlu ve dostane bir yöne yönlendirin.

Şimdi arzunun kendisi hakkında tam olarak ne yapmalısınız. İlk olarak istediğiniz her şeyin fotoğrafını çekin ve elde edilen fotoğrafların kolajını merkezde kişisel bir fotoğrafla düzenlemelisiniz. Dekore edilmiş kolajı güneş ışınlarıyla doldurun ve pencere kenarında açın. Güneşin olmaması sizi korkutmamalıdır. Bunu sekiz yanan mumun ortasına yerleştirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Bir arzu kolajı tasarlamak için boş zamanı olmayanlar için daha az zaman alan bir seçenek de uygundur. Cep telefonunuzda arzularınızın görüntülerini içeren ayrı bir klasör oluşturun.

Your Page Title

Ama hepsi bu kadar değil. Yapılacak en önemli şey arzularınızı uygun şekilde hazırlamak ve düşünmeyi bırakmaktır. Gökyüzündeki balonlar gibi zihninizdeki düşüncelerin serbest bırakılmaları gerekiyor. Ve sonra kesinlikle gerçekleşecekler!