İndigo Yıldız Çocuğu – Bu Özgür Düşünen Bireylerden Misiniz?

Bir İndigo musunuz? Yoksa bu özel insanlardan birini mi yetiştiriyorsunuz? Indigo Çocuk fikri 70’li yıllara kadar popüler olmuş olabilir, bu gezegende daima Yıldız Çocukları vardı.

Amaçları insanlığı daha aydınlanmış bir çağa getirmek olmuştur (ve olmaya devam etmektedir) Yaşlı bir ruh olarak hissederseniz ve dünyada olumlu bir fark yaratmaya çalışırsanız, o zaman bir İndigo olabilirsiniz.

İndigo Yıldız Çocuk Nedir?

İndigolar insanlığı yeni bir aydınlanma aşamasına ve daha yüksek bir bilinç boyutuna yükseltmek için buradalar.

Bunu sevgi ve ışık yayarak, insanları daha yüksek benliğin doğasına eğiterek, onlara denge ve daha yüksek bilinç yollarını öğreterek yaparlar.

İndigolar gibi kendi özelliklerine sahip, hepsini birbirinden ayıran birkaç grup daha var.

Bunlara Kristaller, Gökkuşağı ve Yıldız Tohumları dahildir. Tüm bu grupların ortak adı Işık İşçileridir. Indigolar, aldatmacayı gören ve çevrelerindeki dünyayı anlamak için içgörülerini kullanan özgür düşünceli bireylerdir.

Her zaman modern toplum için inşa edilmemiş gibi hissederek uyum sağlamayı zor buluyorlar. Gençler olarak, genellikle izole edilirler çünkü akranları onları “garip” olarak görürler, ancak gerçekte, zamanın hemen önündedirler. İzolasyonun yanları vardır. Bu nedenle, birçok Indigo, manevi duyularını çok daha hızlı geliştirir.

Çocuk yetiştirmenin basit bir gerçeği, çocuklarınıza her zaman gerçeği söyleyemeyeceğinizdir. Az sayıda ebeveyn çocukları tartışmaya sokmamanın iyi bir fikir olduğunu düşünürdü. Onların içgüdüleri onları aile sorunlarından korumaktır. Bu içgüdüler çoğu ebeveyne oldukça iyi rehberlik eder. İndigo çocukların ebeveynleri için bunun tersi doğrudur. İndigoların fazladan bir anlamı var. Yalan kokusunu alabiliyorlar ya da hissedebiliyorlar.

Aldatmanın onlara keskin bir kokusu vardır ve onları varlıklarının çekirdeğine kadar rahatsız eder. Yalan ne kadar beyaz olursa olsun, onlara göre gerçek değildir. Bir Indigo yetiştiriyorsanız, onlara karşı dürüst olmanız gerekir. Çoğu durumda onlara gerçeği söylemek anlamına gelir, ancak bir çocuğa söyleyemeyeceğiniz bazı şeyler vardır.

Bu gibi durumlarda, onlara söyleyemeyeceğinizi söylemelisiniz. Bir şeyler saklamak konusunda dürüstlük olsa bile, bu dürüst olmaktır. Gerçeğe ve otoriteye karşı gösterdikleri tutum tesadüf değildir.

Bütün hayatlarını adaletsizliği ve yalanları açığa çıkarmak için harcıyorlar.

İndigo Yıldız Çocuğunun İşaretleri

İndigo musunuz? İndigo olabileceğinizi düşünüyorsanız aşağıda yazmış olduğum işaretlere dikkat edin.

1.Özgür Düşünme: Düşüncenin bağımsızlığıyla gurur duyuyor, herhangi bir fikri kendinize göre değerlendirebiliyorsunuz. Önyargılarınız hala var, ancak onları düşüncelerinizden uzak tutmak için çalışıyorsunuz.

2. İdealist. Dünya ideal olmaktan uzaktır, ama kalbinizdede, herkes aynı gemiye binerse olabileceğini biliyorsunuz. Ne yazık ki, bu, diğer insanların olması gerektiği gibi hareket etmesini talep etmenize yol açabilir.

3. Yalnızlık. İnsanları sevmenize, arkadaşlarınıza ve sosyal bir yaşama sahip olmanıza rağmen açıkçası yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Can sıkıntısı sizi rahatsız etmiyor çünkü etrafınızda kimse yok. Aslında, bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşamak için yapmanız gereken çok şey var.

4. Yaratıcısınız. Oldukça yaratıcısınız. Kendi düşüncelerinizi ve fikirlerinizi hayata geçirmeye çalışıyorsunuz.

5. Gerçekleri Arıyorsunuz. Yalanlar sizi tiksindirir, bu yüzden bir yalan hissettiğinizde, gerçeğe ulaşmak için uzun süre çabalarsınız. Bu her zaman sizin için iyi sonucu vermez ve bazı ilişkileri mahvedebilir.

6. Doğal Liderlik. Liderlik her zaman sizi çeken bir şeydir. Ne zaman bir otorite pozisyonunuz varsa, eski düzeni değiştirmenin ve yeni şeyler yapmanın bir yolunu bulmanız gerektiğini hissedersiniz.

Your Page Title

7.Yaşlı Ruh. Tüm Indigolar yaşlı ruhlardır, bu yüzden ister Dünya’da ister Sirius’un Indigo yıldız sistemlerinde olsun, birçok yaşam (veya enkarnasyon) yaşamanın etkilerini hissedersiniz.