Bu Hayatta Sahip Olmak İstediğiniz Her Şeyi Çekmenizi Sağlayacak 4 Adım

İnsanlar bana, Çekim Yasasına inanıp inanmadığımı soruyorlar, onlara sadece ona inanmakla kalmayıp ama her gün istediğim hayatı çekmek için kullandığımı söylüyorum.

Aslında, Çekim Yasasını kullanmak, telefonu açmak, müşterilerle konuşmak, eğitim programları yürütmek veya ürünler oluşturmak kadar önemli ve otomatiktir.

İnsanlar daha sonra bana istediğim şeyleri çekmek için Çekim Yasasını tam olarak nasıl kullandığımı soruyorlar ve onlara hayatımda her zaman işe yarayan basit bir 4 aşamalı süreci yaşadığımı ve uyguladığımı söylüyorum. Ve bugün, bunu sizlerle de paylaşacağım.

Birinci Adım.

Yaptığım ilk şey sakin olabileceğim bir yere gitmek. Burada önemli olan bir yere oturmak ve sakinleşmek. Hiçbir şey hakkında düşünmeye çalışmayın. Doğru düşünceleri, ne istediğinizi ve neye sahip olmadığınızı ya da sizi endişelendiren şeyleri düşünmeye çalışmayın. Buradaki amaç, aklınızı birkaç dakikalığına susturmaktır.

İkinci Adım.

Odağınızı değiştirin. Tanrı’yı, Evrenin enerjisini, Çekim Yasasını veya dalgaları okyanusta yönlendiren enerjiyi düşünebilirsiniz. Sadece kendinizden daha üstün bir gücü düşünün.

Gücünüze odaklanın ve tüm özelliklerini düşünün. Tanrı’nın sonsuz kaynaklarını, bilgisini ve gücünü ve Tanrı’nın her zaman en iyisini, benim için ve diğerleri için en iyisini istediğini düşünün.

Birkaç dakikalığına buna konsantre olduktan sonra: Üçüncü adıma geçin.

Üçüncü Adım

Ne elde etmek istediğinizi düşünün. Buradaki anahtar, neyi çekmek istediğini düşünmektir.Nasıl hissettiğinizi, istediğiniz şeylere karşı nasıl hissettiğinizi, yaşamanın ve arzularınızın gerçekte ne anlama geldiğini bilin.

Bu önemli andaki hissi ve duyguyu yaşayın. Hedefinize ulaştığınıza gerçekten inanmanız mümkün. Bir süre sonra, bu çok eğlenceli bir adım olacak ve bu alıştırmayı tekrar tekrar yapmak isteyeceksiniz çünkü çok iyi hissettiriyor!

Dördüncü Adım.

Sahip olduğunuz herşey için şükredin. Bu önemli bir adımdır ve şükrederek yaşamayı öğrenmek hayatınızı tamamen değiştirecektir. Bu son adımın, en çok aradığım şey olan yeni bir performans seviyesinde” varlık ” hissini sürdürmeme yardımcı olmak için en önemli olduğunu buldum. Hayatıma koşullar ve fırsatlar çeken bir mıknatıs gibi davranan bu şükür duygusudur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Eğer başarabildiğinizi bildiğiniz yaşamı yaratmanın bir yolunu arıyorsanız, o zaman “istediğinizi çekmek için bu dört adımı” denemenizi tavsiye ederim.