Manevi Bir Uyanış Yaşadığınızı Gösteren İşaretler

 

Dünyada pek çok şey değişiyor. Daha önce hiç görülmemiş bir uyanış ve değişme arzusu yaşıyoruz. Çok sayıda insan, sorunların daha fazla farkına varıyor ve çok uzun süren belirli uygulamaların değişmesi gerekiyor.

Kendi elleriyle hayatlarını almak, gerçekten mutluluğu bilmek ve gerçekten yaşamak istedikleri hayatı yaşamak için toplumun dayattığı modelden kaçmak isteyen birçok kişi var.

Karşı karşıya olduğumuz insan ve sosyal sorunların bilinci artıyor. Gittikçe daha fazla insan bu gerçekleri dinlemeye istekli kendilerine ve ailelerine değişim getirecek kadar cesurlar çünkü dünyanın ihtiyaç duyduğu değişimin kendi değişiminden geçtiğini biliyorlar.

Bu ruhsal uyanışı yaşayan insanlar, vicdanlarının büyüdüğünü, çıkarlarının arttığını, yaşamın anlamının değiştiğini, yeni özlem ve ilhamları olduğunu görüyor. Bütün bunlara dünyayı değiştirme ilkesi olarak kendilerini değiştirme isteği eşlik ediyor.

Bunlardan bazılarında kendinizi tanıyor musunuz? Bu sözler içinizde biraz alev uyandırdı mı? Buraya kadar geldiyseniz okumaya devam edin.

Manevi Uyanış Belirtileri

Aşağıdaki belirtiler, ruhsal bir uyanış yaşadığınızı gösteren açık işaretlerdir. Bunun bir kısmının size geldiğini biliyorsanız ya da bir şekilde onunla özdeşleştiğini hissediyorsanız korkmayın.

– Daha az şey istiyorsunuz ve hayatınızda daha fazla basitlik arıyorsunuz. Ne kadar azına sahipseniz, kendinizi o kadar rahatlamış hissedersiniz. İçsel zenginliği aradığınız için daha az maddi zenginlik kazanmaya çalışıyorsunuz.

– Fikrinizi genişleten kitaplardan etkilenirsiniz.

– Anlam için derin bir özlem var. “Normal” bir hayatın yaşamanın anlam ve amaçtan boş olduğunu anlamak için kendi yolunuzu yaratmaya çalışın.

– Gerçek benliğinizi dünyaya gösterin. “Doğru olanı yapmak” için sosyal maskenizi kaldırdınız ve şimdi en samimi düşüncelerinizi ve duygularınızı suçlu hissetmeden veya utanmadan başkalarıyla paylaşmaya açıksınız.

– Her zaman yalnız ve sessizce daha fazla zaman harcıyorsunuz. Sessizce vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Kendinizle yeniden bağlantı kurmak ve barış yapmak için doğada yalnız yürüyüşler yapıyorsunuz. Rahat olmak için her zaman etrafınızda daha az gürültüye ihtiyaç duyarsınız. Etrafınızda sessizlik ve sükunet olduğunda kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

– Doğaya ve canlılara daha çok bağlı hissediyorsunuz. Tüm varlıkların birbirine bağlılığını ve birbirine bağımlılığını kabul edersiniz. Herkesle ve her şeyle bir birlik hissine sahip olursunuz.

– Daha sağlıklı beslenir, vücudunuza ve zihninize daha iyi bakarsınız. Ne zaman yemek yiyorsanız, yalnızca yiyeceğin kendisi için değil, aynı zamanda üretilme şekli ve yarattığı çevresel etki hakkında da endişeleniyorsunuz. Ek olarak, estetiklik yüzünden değil, bedeninizi sevdiğiniz için daha sağlıklı yaşam alışkanlıkları edindiniz.

– Kaderinizin sorumluluğunu elinizde tutarsınız ve davranışlarınızın farkındasınız. Kurban zihniyetine sahip olmanın ve başkalarının hayatında yanlış giden şeyleri suçlamanın hiçbir nedeni olmadığını fark ettiniz, bu da kaderinizi şekillendirmek için bilinçli davranmanızı sağlar. Eylemlerinizin sahip olduğu büyük gücü keşfettiniz ve sizi ya da diğerlerini olumsuz etkilemeyecek şekilde hareket ettiniz.

– Geçmiş ve gelecek artık hayatınızı kontrol etmiyor. Gerçekten önemli olan şeyin mevcut olduğunu, geçmişin anına sahip olduğunu ve geleceğin henüz var olmayan bir şey olduğunu anlıyorsunuz. Geçmişi eylemlerinize hükmetmeksizin ve geleceği şimdi gerçek olandan inşa etmeden şimdiki anı yaşarsınız.

– Yarışmaya ilginizi kaybettiniz. Rekabetin acı ve ıstırap getirdiğini ve diğerleriyle uyum içinde yaşamanın tek yolunun onlara karşı sevgi dolu ve şefkatli bir tavır olduğunu fark ettiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

– Dünyada aydınlanmak, göz kamaştırmamak için bulunduğunuzu keşfettiniz. Işık olmak, diğerlerini etkilemekten çok daha fazlasını sağlar. Başkalarının yolunu aydınlatmak, varlığınıza anlam kazandırır.