OCAK AYININ GÜÇ GÜNLERİ

Güçlü günler, Ocak ayının en uygun, parlak ve olumlu günleridir. En önemli şeyleri planlamak için bu günleri hatırlayın. 2021’in ilk ayı özellikle başlangıçta iyi geçiyor.

Güçlü günlerde hedeflere ulaşmak çok daha kolay ve 2021’in başında bu kesinlikle ihmal edilmemelidir.

3 Ocak:

3 Ocak, yılın en güçlü yıldız kaymalarından biridir. Maksimum sayıda kayan yıldız bekleniyor, saatte 200’e kadar. Ayrıca geceleri oldukça iyi görünecekler. Bu sırada dilek tutma fırsatını kaçırmayın. İlk güçlü meteor yağmuru büyük astrolojik öneme sahiptir. Bu gün insanların en önemlilerini sahte olanlardan ayırmanın çok daha kolay olduğuna inanılıyor.

4 Ocak:

4 Ocak’ta, Başak’taki azalan ayın ikinci ve son günü olacak. Dünyanın elementi bu aşama ile son derece olumlu bir şekilde birleştirilmiştir, bu nedenle 21 ay günü çok başarılı olacaktır. Bu, büyük ölçüde, ev işleri ile meşgul olacak insanlar için geçerlidir. Bu gün alışverişe çıkmak, gardırobunuzu yenilemek, mücevher satın almak çok faydalı. Feng shui kurallarına göre onarımlar, genel temizlik, bilgi alanı temizliği yapabilirsiniz.

14 Ocak:

14 Ocak, günlerin en önemlisidir. Bu gün, Uranüs geri hareketten kurtularak doğrudan hareketine başlayacak. Bu, insanların hayatlarının daha düzenli hale geleceği anlamına gelir. Küçük sorunlar ortadan kalkacak ve planlar eskisi kadar hayal kırıklığına uğratmayacak. Uranüs’ün doğrudan hareketi, hayatı daha net ve daha bilinçli hale getirecek. Çoğumuz özgürlüğü ve duygusal artışı hissedeceğiz.

Your Page Title

25 Ocak:

Ayın 25’inde, Ay yine bizim tarafımızda, ama İkizler Burcu’nda ve büyüme aşamasında olacak. Bu, yeni tanıdıklar, ruh eşini aramak ve sevdiklerinize yakın olmak için ideal bir gündür. Ay, yaratıcı alanda başarılı olmamıza yardımcı olacak. Arkadaşlarından ve kendilerinden hiçbir şey saklamayan açık ve kibar insanlardan büyük başarı beklenebilir. Bu gün yeni bir ilişkiye başlayabilir, sevginizi itiraf edebilir, ruh eşinizin ebeveynleri ile tanışabilirsiniz.