20.02.2020 Özel Tarih Tam Olarak Nasıl Kullanılır?

Astrologlara göre, ikinci ayın yirminci günü oldukça tartışmalı bir gündür. Bu Perşembe basit olmayacak, çalışma arzusu daha da artacak. Hatalar ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak, bu tarihin etkisine dikkat ederseniz, tüm etkinlikleri kendi yararınız için kullanmanız daha kolay olacaktır.

Biraz çaba sarf etmeniz gerekecek, ancak ekstra karmaşık bir şey yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Sonuç olarak, dört ikili güzel bir tarih, güçlü sayıların büyüsüyle tembellikten hoşlanmayan kişileri, yeni ayın bu gününde özel bir ödül bekliyor olacak.

Tarihin enerjisini evliliklerini veya ilişkilerini güçlendirmek için kullanmak isteyenler. Bu gün, akrabalarını ve sevdiklerini görmeleri güzel olur, onlardan istenen enerji dürtüsü gelebilir. Aile toplantısı yapma, ailenize gitme veya akrabalarınızı ağırlama düşüncesi aklınıza gelebilecek en iyi şeydir.

Yeni Ay’a gelindiğinde, tüm endişeler iz bırakmadan ortadan kalkacak, mesela konukların gelmesiyle silinen toz gibi. Sıralı düşünceler ve temel arzuların reddedilmesi, kışın harcanmasına ve baharın gelişiyle hayatta sadece olumlu değişikliklerin karşılanmasına yardımcı olacaktır.

En sevdiğiniz renklerden mumları stoklayın. Mor rengi veya tonları olması daha iyi olacaktır. Mumlarınız tam 8 adet olmalıdır. Ne az ne de fazla.

Your Page Title

Mumlarla bir daire oluşturun. Ve bu dairenin ortasına, sevdiğiniz bir fotoğrafı yerleştirin. Mumları yakın. Biraz güneş ışığı almalarına izin verin. Sonra fotoğrafı dışarı çıkarın ve tekrar çerçeveye yapıştırın veya albüme koyun. Mumlar, sonuna kadar yanmasalar bile, atın. İçeride kalmaları gerekmez. Unutmayın bu ritüelin sadece 20 Şubat’ta yapılması gerekiyor.