Yatmadan Önce Uygulayabileceğiniz 5 Dakikalık Enerji Temizleme Ritüeli

İyi bir gece uykusu için kendinizi hazırladığınızdan emin olmak için uyumadan önce daima enerjilerinizi temizlemelisiniz. Çoğu bunu yapmazken, herkes bundan yararlanmalıdır.

Gece sürekli uyanıyorsanız ya da hiç derin bir dinlenme hissetmiyorsanız, bu 5 dakikalık uygulama size yardımcı olabilir. Yatmadan önce enerji alanınızı temizlemek, pozitifliğinizi artırabilir ve sizi günlük hayatınızda strese sokan şeyler hakkında düşünmekten kurtarabilir.Her sabah uyandığınızda kendinizi çok daha rahat ve huzurlu hissetmenize yardımcı olabilir.

Enerjilerinizi yatmadan önce temizlemeniz önemlidir. Bunu ne kadar uzun yaparsanız, faydalarını o kadar çok görürsünüz. Bunu aylardır yapan biri olarak, her gün uyandığımda kendimi geçmişte olduğundan daha fazla dinlenmiş hissediyorum. Enerji çalışması kendi içinde herkesin kendilerini daha fazla eğitmeye çalışması gereken bir şeydir.

Yatmadan önce uygulayabileceğiniz 5 dakikalık enerji temizleme ritüeli:

1.Adım: Rahat Olun

Yatağınızın rahat olduğundan emin olun. Yatağınız size sıkıntı yaratıyorsa asla kendinizi rahat hissedemeyeceksiniz. Yatağa girerken hoşunuza giden ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz yastıklarınızın olduğundan emin olun.

2.Adım: Solunumunuza Dikkat Edin

Biraz derin nefes alın ve gerçekten rahatlamanıza izin verin. Yatağa meditasyon yapıyormuş gibi oturun. Gözlerinizi kapatın ve zihninizi temizleyin. Kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırın.

3.Adım: Görselleştirme

Şimdi, hala meditasyon halindeyken vücudunuzun içinden çıkan beyaz bir ışık olduğunu hayal edin. Bu ışık, negatif olan her şeyi dışarıda bırakıyor.

4.Adım: Bırakın

Bunu birkaç dakika boyunca yaptıktan sonra, sizi rahatsız eden her şeyi bıraktığınızı ve en iyi uykuyu almak istediğinizi, vücudunuzun ve zihninizin daha güçlü hale gelmesini sağladığınızı fark etmenizi sağlayın. Bir ışık daha gönderin ve sonra zihninizi sakinleştirin. Daha sonra yatağınıza uzanıp uyuyabilirsiniz.

Your Page Title

Bu uygulama hiç uzun sürmez ve bazıları için 5 dakika bile değildir. Bunu ne kadar çok yaparsanız, negatifliği o kadar temizlersiniz.