Gerçekten Uyanmış İnsanların 15 Ortak Alışkanlığı

Birçok manevi insan uyandıklarına inanmak isterken, kesinlikle yanılıyorlar. Aslında, aydınlanmış olduğunu iddia edenlerin en az yüzde 80’inin tam olarak aydınlanmamış olduğunu söylemek mümkün.

Peki uyanmış biri nasıl davranıyor? Öğrenmek için okumaya devam edin…

1. Sezgileriniz Çok Gelişmiştir

İçgüdüleriniz tamamen doğru çıkıyor ve kendinize güvenmeyi öğreniyorsunuz. Kendi iç görülerinizle daha güvende oldunuz ve kolektif bilinçdışı ile uyum içindeymiş gibi hissediyorsunuz.

2. Başka bir açıklama yapmadan varlığınızda ki gerçek bir değişikliği hissedebilirsiniz.

Birdenbire, hangi nedenle olursa olsun, hayatta farklı bir amacı olan farklı bir insan gibi hissediyorsunuz. Bu korkutucu görünse de, içgüdüleriniz sayesinde bunu hissediyorsunuz.

3. İzolasyondan ziyade her şeye bağlı hissediyorsunuz.

Uyanmanın başlangıcında, kendinizi dünyadan uzak tutmak istediğinizde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak, bir kez ruhsal aydınlanma dünyasına girmeye başladığınızda ve aslında başka bir bilinç alemine daldığınızda, başkalarıyla daha bağlı hissedeceksiniz.

4. Hayvanlar ruhunuza karşı nazikçe çekilecektir.

Bazıları için bu, yaşamında her zaman belirgin olan bir şey olabilir, ancak diğerleri için bu, büyük bir değişiklik olabilir. Hayvanların size öncekinden daha fazla yaklaştığını göreceksiniz.

5. Başka hiçbir şeye benzemez bir iç huzuru yaşarsınız.

Hayatınızda bir kez olsun, kendinizle ve hayatınızla daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu sizin için yeni olsa da, bu güzel değişimi ruhsal aydınlanma veya uyanmanın faydalarından biri olarak kabul edin.

6. Empatiniz katlanarak arttı.

Empatik yeteneklerinizle uyum içinde daha fazla hissetmeye başlayabilir ve çevrenizdeyken başkalarının hissettiklerini gerçekten hissedebilirsiniz. Bazıları için bu deliliğin eşiğine ulaşıyormuş gibi hissedilebilir, ancak umutsuzluğa kapılmayın, bu yeni özellikler gelecekte size çok fayda sağlayacaktır. Sadece onları nasıl kullanacağınızı anlamak için büyümeye ve zamana ihtiyacınız var.

7. Daha doğal bir ortamda olduğunuzu hissediyorsunuz

Dışarıdayken, evdeymiş gibi hissedersiniz. Dışarıda geçirdiğiniz zamandan zevk almaya daha meyilli olursunuz.

8. Normal arkadaş grubunuzda bir yabancı gibi hissedersiniz.

Bir zamanlar akraba ruhları olan insanlar şimdi sanki bir yabancı gibi hissettiriyorlar. Bir zamanlar olduğunuz yere ait değilmişsiniz gibi hissediyorsunuz.

9. Dünyanın durumu hakkında derin bir üzüntü yaşarsınız.

Bir zamanlar sizin için bir sorun olmasa da, belki de sadece kayıtsız olsanız da, şimdi dünyanın durumunu ve hiç tanışmadığınız diğer insanların hayatı nasıl yaşadıklarının farkında oluyorsunuz. Korkutucu olabilir, ancak bu empatinizin gelişmesinin ikinci adımıdır.

10. Hayatınızdaki anların özlemini duyuyorsunuz.

Bir zamanlar, çok az anlamı olan veya olmayan bir hayatı yönetmiş olabilirsiniz. Fakat şimdi, hayattan biraz daha fazlasını ya da hiç yaşamadığınız bir şeyi istiyor olabilirsiniz. Sizi mutlu, huzurlu ve motive ettiren şeyleri bulun.

11. Anlamlı bir şey yaratmak için aniden ilham alırsınız.

Bir sanat eseri yaratmak ya da gitmeden önce bu Dünya’nın yüzünde bir etki bırakmanın anlamlı bir yolunu bulmak istiyorsanız, artık arzunuz değişti. Bu harika bir işaret.

12. Daha açık fikirli oldunuz.

Geçmişte, daha yargılayıcı olmuş olabilirsiniz, ancak son zamanlarda yeni fikirlere açık hissediyorsunuz. Bu kötü bir şey değil, önemli bir şey demektir.

13. Toksik insanları hayatınızdan çıkarırsınız

Bahar temizliğine benzer şekilde, birdenbire toksik olan insanlarla bağları kesmenin ve sadece yaşamınıza olumsuzluk getirmenin zamanının geldiğini anlarsınız.

14. Artık hiçbir şekilde sahte değilsiniz.

Kiminle birlikte olduğunuza dayanmak yerine, bir uyanış yaşarken tamamen kendiniz olursunuz.

Your Page Title

15. Dünyaya yeni bir merakla bakıyorsunuz.

Dünyaya ilk bakışlarını deneyimleyen bir bebek gibi, etrafınızdakileri hiç olmadığı kadar merak ediyorsunuz.