Evinize Parayı Çekmenin 3 Etkili Yolu

Herkesin paraya ihtiyacı var. Modern dünyadaki finansal istikrar her şeyden önce gelir, bu yüzden para çekmek için en etkili üç yönteme dikkat etmelisiniz.

Yaklaşan karları uyaran evrenin özel belirtileri var. Ufukta hiçbir olumlu değişiklik öngörülmese bile, kendinize olan inancınızı yitirmeyin, çünkü hayat iniş ve çıkışlardan oluşur ve nihai başarı, güven ve sürekli ileriye doğru hareket etmeyle gelir.

1.Olumlamalar

Para çekmenin ilk etkili yolu düşünceler ile bağlantılıdır, çünkü bugünümüzü ve geleceğimizi oluştururlar. Birçoğu düşünceye bağlı, fakat bir sorun daha var – sadece birkaçı kendilerini olumlu düşünmeye zorlayabilir. İnsanların büyük çoğunluğunun yardıma ihtiyacı var. Olumlamalar korkulardan, güvensizlikten, ilgisizlikten kurtulmak isteyenler için en iyi yardımdır.

Olumlamalar, bir insanı motive eden ve tüm sorunların üstesinden gelinebilir olduğunu anlamasına yardımcı olan basit ifadelerdir. Olumlamaları mümkün olduğunca sık tekrar etmeye çalışırsanız yaşamıza bolluğun akışını sağlayabilirsiniz.

Her gün daha zengin oluyorum çünkü paha biçilmez bir yaşam deneyimi kazanıyorum.

Evren beni seviyor, bu yüzden beni daha zengin yapacak.

Ben zengin bir insanım.

Çalışmayı ve sevdiğim şeyleri yapmayı seviyorum.

Zenginlik ve refah benim hakkım.

Parayı seviyorum ve parada beni seviyor.

Ben bir para mıknatısıyım.

Ben cömert bir insanım, bu yüzden Evren bana cömert davranıyor.

Her insan kendi kişisel olumlamasını bulabilir ya da kendi faaliyet türüne göre bunları uyarlayabilir. Asıl mesele mümkün olduğunca sık söylemektir. Zaman geçtikçe, başarınızı engelleyen negatiflikler kolaylıkla kaybolacaktır.

2. Negatif Enerji Kaynaklarından Kurtulmak

Olumlu düşünmeye başladıktan sonra, doğru yaşam tarzını oluşturmak için kendi enerjinizi ele almanız gerekecektir. Finansal alanda, bir kişinin güçlü bir auraya sahip olması çok önemlidir, ancak etrafınızdaki her şey sizi engelliyorsa onu geliştirmek oldukça zordur.

Dikkat etmeniz gereken ilk şey kendi evinizdir. Negatifin kaynağı kir, karışıklık ve eski çöplerdir. Mümkün olduğunca sık temizlik yapmak, ayrıca satılamayan, verilmeyen veya saklanabilecek gereksiz şeyleri atmak gerekir. Dağınıklık ve eski şeyler, finansal akışların evinizde normal şekilde dolaşmasına izin vermez. Bu, finansal sektördeki başarısızlığa ve insan verimliliğinde azalmaya yol açmaktadır.

İkinci önemli nokta, sizin için yararlı olan insanlarla iyi iletişim kurmaktır. Gerçekten olumlu olan ve olumsuz düşüncelerin ortaya çıkmasına katkıda bulunmayanlarla iletişim kurmaya çalışmalısınız. Sürekli sinirlenen, güvensiz, gergin olan insanlarla, mümkün olduğunca az etkileşim kurmanız gerekir.

Bir kişi aktif kalmalıdır. Ağır sporlarla uğraşmanız gerekmez. Daha fazla yürümek ve beden eğitimi almak sağlıklı bir vücut ve zihin için yeterlidir. Daha başarılı olmak için yaşam tarzınızı değiştirin.

3.Enerjinizi Arttırın

En tehlikeli olumsuzluk kaynaklarının çoğundan kurtulduğunuzda, enerjinizi arttırmaya başlayabilirsiniz. Bu öncelikle değerli taşlar tarafından desteklenir. Para için en iyi mıknatıslar amber, sitrin, akuamarin, aventurin, karnelyan ve kaplan gözüdür. Bu taşlar bir kişi üzerinde farklı davranır, ancak her biri kendi yolunda yararlı olacaktır:

Amber: Daha zengin ve daha başarılı olma arzusunu güçlendirir, motivasyon verir;

Sitrin: Zihinsel, fiziksel ve duygusal güç verir;

Akuamarin: İnsanları daha iyi anlamanızı sağlar;

Aventurin: Yaratıcı enerjiyi arttırır;

Karnelyan: Sezgiyi güçlendirir.

Kaplan gözü: Öğrenmeye yardımcı olur ve şansı çeker.

Evinizin enerjisini doğru seçilmiş bitki ve çiçeklerle arttırın. Para için en iyi mıknatıslar- Crassula (para ağacı), menekşe, narenciye ağaçları (limon, mandalina, portakal).

Your Page Title

Parayı çekmek için en iyi mücevher tılsımları altından yapılmıştır. Bu asil metal, bir kişinin en zor konulara çözüm bulmasına yardımcı olur, olumlu mali akışları çeker ve genel enerji geçmişini arttırır.