Aşk, İyi Şanslar ve Zenginlik İçin Sihirli Feng Shui İpuçları

Feng shui bölgelerine göre ev veya apartmandaki eşyaları sadece ustalıkla düzenleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için yaşam kalitesini artırabilirsiniz.

Feng Shui’nin pratik önerileri eski Çin öğretimi olan buzdağının sadece görünen kısmıdır. Onu kavramak yıllar alıyor, ama şu andaki yaşamı iyileştirmek için tavsiyelerini kullanmak yeterli olacaktır. Sonuçta, bir ampulü yakmak için bir güç istasyonunun nasıl çalıştığını bilmek gerekli değildir.

Ek olarak, Feng Shui sadece enerji seviyesinde değil aynı zamanda bilinçaltında da hareket eder. Kırmızı cüzdan bizi finanse etme, gereksiz harcamalardan kaçınmak için daha özenli hale getiriyor ve mutlu bir evli çiftin fotoğrafı bir ilişkiye uyum sağlıyor.

Refah İçin Feng Shui İpuçları

Balıklar Çin’de her zaman çok saygınlık kazanmıştır, çünkü Çince kelimesinde yu nun iki anlamı vardır: balık ve bolluk. Zenginlik bölgesinin yeniden canlandırılması için, mali işlerdeki başarının simgesi olan bir akvaryum balığı uygundur.

Ancak, akvaryumdaki balıkların evinize refah getirmesi için, feng shui’nin, bazı kurallarına uymanız gerekir.

İdeal olarak, akvaryumdaki balıklar üç tane olmalıdır, yada üçün katları olmalıdır. Bir akvaryum için en uygun boyut (Feng Shui) 26x26x38 santimetredir ve akvaryumun şekli bir daire, bir dikdörtgen, bir sekizgen veya bir kare olmalıdır.

Feng shui’ye göre, hiçbir durumda yatak odasına, mutfağa ya da odanın güney kısmına bir akvaryum yerleştirmemelidir. Kapının soluna kurulan bir akvaryum hayatınıza pozitif enerji getirecektir, oturma odasının güneydoğusunda bir akvaryum kullanırsanız, maddi refah ve başarı sizi bekliyor olacaktır.

Aşk İçin Feng Shui İpuçları

Bekarlık taçını kaldırmak ve yeni biriyle tanışmak için, feng shui uzmanları evde eşli şeyleri saklamayı tavsiye eder. İki şamdan, kuğular, vazo figürleri veya birbiri içine yerleştirilmiş yin-yang sembolü.

Ama! Eğer daireniz çok kadınsı görünüyorsa, bir çift erkek terliği alabilirsiniz. Onları çok fazla gizlemeyin – ön kapıda belirgin bir yerde durmalarını sağlayın. Kalıcı bir sahibinin ne kadar çabuk olacağına şaşıracaksınız!

İyi Şans İçin Feng Shui İpuçları

Karanlığın ardından mutlaka ışığın geldiğini söylüyorlar. “Ama bu ne zaman olacak?” Elbette kaderden merhamet beklemeye devam edebilirsiniz, ancak ışık şeridini kendiniz “çizebilirsiniz”.

Bunu yapmak için, sıradan bir cep feneri alın (tercihen çantanıza sığması için küçük bir tane) ve önce dairenin karanlık köşelerini dolaşın. Dolaplara, kilere, asma katlara bakın. Karanlığı hayatınızdan kovun! Ve şimdi en önemli şey – her sabah evden ayrılmak, el fenerinizle birkaç ilk adımı aydınlatmak. Evden çıkarken giriş kapısına kadar aydınlatın. Bununla birlikte, bir ışık şeridi boyunca yürüdüğünüzü ve hiçbir şeyin sizi yanıltmayacağını hayal edin! Büyüyü arttırmak için, evinizin içini güneş ile doldurun. Camları yıkayın ve ağır perdeleri ışık perdeleri ile değiştirin.

Kariyer İçin Feng Shui İpuçları

Yelkenli iş için mükemmel bir tılsımdır. Gelen iyi şansları sembolize eder. Bu sembol, uzun zaman önce, farklı ülkelerden gelen ticari gemilerin, Çin kıyılarına ulaştığı ve çeşitli mallar ve paralar getirdiği zaman ortaya çıktı.

Your Page Title

Bir yelkenli tekneyi bir daireye veya ofise yerleştirebilirsiniz. Yelkenli gemi modellerine ek olarak, resimleri, sembolik nesneleri de kullanabilirsiniz.