Beşinci Boyutta Yaşamaya Başladığınızın 7 İşareti

Boyut bir yer değildir, belli bir hızda titreşen bir bilinç seviyesidir. Ne kadar yüksek titreşirsek, o kadar çok boyut yaşarız.

Beşinci boyuta girdiğinizi gösteren 7 ana işaret var. Bu işaretler herkes için ortaktır. Yüksek benliğiniz için güven ve sevgi içinde kalmaya istekli iseniz, kendinizi sevinç ve kolaylıkla 5. boyuta açacaksınız.

1.Günlük Yaşam Daha Çok Neşe, Hafiflik Ve Sevgi Duygularıyla Kaynar.

Sanki beyninizden ışık hızında sorunsuz çalışan hızlı bir bilgisayar gibi çalışması isteniyor! Vücudunuzu ve zihninizi daha dengeli hale getirecek, yaratıcı zihninizi güçlendirecek, hafızanızı temizleyecek ve genel yaşamınızı çok daha kolay hale getirecek olan sıfırlamanız (meditasyon, egzersiz ve çiğ / vejetaryen diyet) size yardımcı olacaktır.

2.Sorunların Çözümü Daha Kolay Olacaktır

Uzun süredir uğraştığınız sorunlardan kendinizi kurtarmanın bir yolunu bulacaksınız.

3.Dünya Sizin İçin Daha Güzel Olacak

Daha duygusal olduğunuzda renkler daha da güzel olur ve mutlu bir titreşime sahip olursunuz. Beşinci boyutta yaşayan insanlarla tanıştığınızda size neşe getirecekler.

4.Zaman Sizin İçin Sonsuz Olacak

İşlerin nasıl ve neden yapıldığını yargılayamayacaksınız.

Ebedi bir varlık olduğunuzu biliyorsunuz. Bu bedendeki yaşamınız sona erdiğinde sonsuza kadar yaşamaya devam edeceğinizi anlayacaksınız. Bunu hiç şüphesiz biliyorsunuz.

5.Sürekli Eşzamanlı Deneyimlere Ve Düzenli Mucizelere Sahip Olacaksınız

Evren sizinle sürekli konuşarak nereye gideceğiniz ve ne yapmanız gerektiğine dair size “işaretler” verecektir.

Yüksek alemlerdeki rehberlerinizi dinleyerek, istediğiniz zaman birisi hakkında bir şeyler öğrenebileceksiniz.

6.İlahi Kontrolü Hissedeceksiniz

Zihniniz sessizleştiğinde, diğer boyutlardan gelen kontrolü duyabilirsiniz. Size evin yolunu gösteren melekler ve ruh rehberleri olabilir. Buna alıştığınızda, size her zaman yardımcı olan yüksek boyutlarda birçok varlığa sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.

7.Mucizevi Güçlere Erişebilirsiniz

Zaman ve uzay yanılsamadır, tüm madde enerji ve bilinçtir ve çevrenizdeki her şeyle aynı malzemeden yapılmışsınız, en şaşırtıcı şeyleri zihninizle gerçekleştirebilirsiniz.

Your Page Title

Bu dünyayı en aydınlanmış haliyle tam olarak keşfetmek istiyorsak, içimizde derinlere inmeli ve gerçekte kim olduğumuzun altında yatan sessiz çeşmede dinlenmeliyiz. Rahatlamaya, tüm eski alışkanlıklarımızı bırakmaya ve ‘bilinmeyen bölgeye’ bakmaya hazır olmalıyız.