Parayı Ve Şansı Çeken 5 Değerli Taş

Doğal taşlar her zaman popüler olmuştur. Sahipleriyle paylaştıkları büyük doğal enerji rezervlerine sahiptirler. Sizde ihtiyaçlarınıza göre doğal taşlar seçebilir ve şansı kendinize çekebilirsiniz.

Paraya gelince, tılsımlar ve taş-tılsımlar size yeni kapılar açabilir. Her taşın belirli bir eylemi vardır ve belirli yeteneklere sahiptir. Onları bilerek, günlük işlerinizde kendinize en iyi yardımcıyı seçebilirsiniz, böylece güçsüz veya zayıf olduğunuz yerde taşlar başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

Karnelyan

Bu taş, insanlarla ilişkiler kurmaktan sorumlu olan biyo-alanınızın bölgelerini harekete geçirir. Yeni tanıdıklar edinmekte zorlanıyorsanız ve müzakere etme yeteneğinizden endişeleniyorsanız, karnelyan bu konuda daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Karnelyan taşını sol elinizin yüzük parmağına veya küçük parmağınıza takmak daha iyidir. Ayrıca karnelyan taşına sahip bilekliklerde kullanabilirsiniz.

Taş sürekli çalışır. Biyo alanınızı evrensel bir dalgaya ayarlayarak, bir kişinin sizi ilk bakışta sevmeme olasılığını ve yanlış anlaşılma olasılığını azaltır.

Kaplan Gözü

Kaplan gözü, en iyi göğse takılan bir taştır. Kızlar bu taşı saç tokası yapmayı deneyebilirler. Vücudunuzda ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir. Bu taş özellikle enerji durgunluğu dönemlerinde aktiftir, ancak farklar küçüktür. Kış ve sonbaharda kaplan gözü biraz daha güçlüdür.

Bu taş, çeşitli küçük şeyleri fark etmenize yardımcı olur. Örneğin parasal işaretler daha belirgin ve açık olacaktır. Genel olarak, kaplan gözü sezginin daha aktif bir modda çalışmasını sağlar. Çalışırken veya alışveriş yaparken, kağıtları imzalarken, toplantılarda ve iş görüşmelerinde asla bu taşı çıkarmayın. Taşın dinlenmesine ve güçlenmesine izin vermek için-hafta sonu güneş ışığında bekletin.

Sitrin

Bu taş kesinlikle koruyucu işlevlere sahiptir. Dikkati artırır, hafızayı geliştirir ve kullanıcının bilincini şüphelerden ve depresyondan korur. Biyo-alanın, enerji vampirlerinden ve bu taşın sahibine olumsuz biçimde yöneltilen insanlardan korunmasına yardımcı olur.

Bu taşı istediğiniz yere takabilirsiniz. Cebinize, çantanıza veya cüzdanınıza koyabilirsiniz. Sizinle ne kadar çok kalırsa, etkisi o kadar güçlü olacaktır.

Topaz

Topaz liderlerin seçimidir. İnsanları yönetmeyi ve size olan saygısını artırmayı gerektiren bir pozisyondaysanız, topaz başarıya götüren ipliği kaybetmemenize yardımcı olacaktır. Bu taş, çok ileri gitmemek veya tersine, yeteneğinizi kaybetmeye başladığınızda daha sert hale gelmemek için zamanla duyularınıza gelmenize yardımcı olacaktır.

Topaz her yere takılır, ancak taşın maksimum aktivitesi, Dolunay’ın enerjisi ile ‘şarj edilmesi’ ile sağlanır. Her Dolunay’da pencere pervazına bir taş koyun, çünkü ay onun doğrudan müttefiki ve hayat veren yaratıcı güçlerinin kaynağıdır.

Selenit

Bu taş hem vücut takıları hem de masaüstünüz için bir dekorasyon olarak kullanılabilir. Ondan birçok farklı şekil yapılır. Selenit taşı daima görüş alanında olmalıdır. Bu, gücünü korumanın ve tam potansiyelini ortaya çıkarmanın tek yoludur.

Your Page Title

Bu yaratıcı bir taştır. Tanıdık durumlardan standart olmayan yollar bulmaya yardımcı olur. Selenit, yaratıcı pozisyonlarda olan insanlara yardım etmede harikadır. Bir şey bulmanız gerekiyorsa, selenit bu konuda size yardımcı olacaktır. Zihninizi açacak ve size inanılmaz derecede benzersiz ve sıradışı bir şeye nasıl ulaşacağınızı söyleyecektir.