Manevi Pratik: Mükemmel Olmayın, İnsan Olun!

İlahi ile bağlantı kurmak isteyenler, sonunda bu bağlantıyı kurarak çeşitli savaşlar hakkında her şeyi bilecek. Onu takip etmek için doğru manevi uygulamayı ararsınız, sizi nasıl ve ne kadar meditasyon yapacağınıza, hangi ritüellerin içeriden besleyebilecekleri en iyisine ve benzeri şeylere ilgi duyacaksınız.

Bu macerada, birden fazla seçenekle tanışıp kabul etmiş olursunuz ve geri kalan görselleştirmeleri, mantraları veya evrenden tek başına olmanıza izin vererek yapıcı olabilecek başka bir şeyi reddederdiniz.

Ancak bu mükemmellik arayışında bir dezavantaj var. Gördüğünüz gibi, rekabetçi olma eğilimindeyiz ve yaptığımız her şeyi aşmak için böyle bir çabaya sahibiz. Tüm uygulamalar mükemmel olmaya ve bu mükemmellik fikrini sürdürmeye çalışmak yerine, şu an için nasıl hissettiğinizi sevmemek için bir girişim haline geliyor!

Ruhsal uygulama, meditasyonda en iyi olmak ya da evrene dokunmanıza yardımcı olacak mantraları tam olarak bilmek değildir. Kişisel yolculuğunuz hakkında, yol boyunca her adımı atmanız ve beslemeniz gerekiyor!

Bu mükemmellik fikri, gerçek olan en yüksek Benliğinizi bulmakla ilgilidir. Ama bir kişinin kusurları ile eşanlamlı olduğunu unutmayın.

Your Page Title

Dolayısıyla, manevi pratiğinize odaklanmanız gereken tek şey, kendinizi bir insan gibi hissetmenizi, kusurlu olmanızı ve yine de İlahi ışığın ışığında parlamanızı sağlamaktır!