5. Boyutta Yaşamaya Başladığınızı Gösteren 5 İşaret. Bu İşaretleri Görmezden Gelmeyin

Bir şeyin değiştiğini söyleyebilirsiniz, ancak tam olarak ne olduğunu anlayamazsınız! Bu durum belli bir hızda titreşen bilinç seviyeleri ile ilgilidir.

Üç boyutlu bilinçten 5.boyuta geçiş ne demektir?

Bu geçişin tüm işletim sisteminizin büyük bir güncellemesine benzediğini söyleyebiliriz. Bu, insan bilincinden 3.0 Galaktik bilinç 12.0’a geçiş gibidir.

Önümüzdeki 2000 yıl boyunca bu foton enerji kuşağının içinde olacağız, bu da tüm insanlığın bilincinde büyük bir değişime neden olacaktır. Gezegendeki her şey, üç boyutlu bilinçten, 5 boyutlu “aydınlanmış gerçeklik” e geçecektir.

Beşinci boyuta girdiğinizi gösteren 5 temel işaret vardır. Önemli bir husus, bu işaretlerin herkes için aynı olmasıdır.

1. Günlük hayat daha çok neşe, kolaylık, sevgi ve sürpriz duyguları ile ilişkilendirilir.

Bu, beyninizin, ışık hızında çalışan en yeni, en hızlı bilgisayarlarda çalışmaya sunulması gerçeğine benzemektedir! Vücudunuzu ve zihninizi çok daha istikrarlı, geniş, yaratıcı zihninizi güçlendirecek, hafızanızı temizleyecek ve genel hayatınızı çok daha kolay hale getirecek şekilde yeniden başlatırsanız (meditasyon, egzersiz) yardımcı olacaktır.

2. Kendinizde taşıdığınız ağır olumsuz problemlerin çözülmesi daha kolay olacaktır.

Hayatınız boyunca taşıdığınız tüm eski ağır yükleri kaybedeceksiniz! Güven, rahatlık, kahkaha ve sevgiyle dolu olan bu yüksek 4D ve 5D titreşim seviyelerine girmenin tek yolu budur.

3. Duyularınızla fiziksel olarak daha güzel bir dünyayı deneyimleyeceksiniz.

Daha duygusal olduğunuzda, renkler daha da güzel olur ve mutlu bir titreşime sahiptir.

4. Zaman, ebedi ve aynı zamanda yanılsama görünür.

Ölemeyecek ve yüce olan sonsuz bir varlık olduğunuzu öğreneceksiniz.

Your Page Title

5. Gerçek çok boyutlu bedeninizin muhteşem güçlerine erişebilirsiniz.

Sert bir yüzeyden geçmeyi, fiziksel olarak zeminin üzerine çıkmayı, nesneleri zihninizle, bi-lokasyonla hareket ettirmeyi, aynı anda üç veya daha fazla yerde olmayı ve temel olarak hayal edebileceğiniz her şeyi öğrenebilecek ve yaşayabileceksiniz!