İndigo Yıldız Çocuğu – Bu Özgür Düşünen Bireylerden Misin?

Bir İndigo musun? Yoksa bu özel insanlardan birini mi yetiştiriyorsun? Indigo Çocuk fikri 70’li yıllara kadar popüler olmuş olabilir, bu gezegende daima Yıldız Çocukları vardı.

Amaçları insanlığı daha aydınlanmış bir çağa getirmek olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Yaşlı bir ruh olarak hissedersen ve dünyada olumlu bir fark yaratmaya çalışırsan, o zaman bir İndigo olabilirsin.

İndigo Yıldız Çocuk Nedir?

İndigolar insanlığı yeni bir aydınlanma aşamasına ve daha yüksek bir bilinç boyutuna yükseltmek için buradalar.

Bunu sevgi ve ışık yayarak, insanları daha yüksek benliğin doğasına eğiterek, onlara denge ve daha yüksek bilinç yollarını öğreterek yaparlar.

İndigolar gibi kendi özelliklerine sahip, hepsini birbirinden ayıran birkaç grup daha var.

Bunlara Kristaller, Gökkuşağı ve Yıldız Tohumları dahildir. Tüm bu grupların ortak adı Işık İşçileridir. Indigolar, aldatmacayı gören ve çevrelerindeki dünyayı anlamak için içgörülerini kullanan özgür düşünceli bireylerdir.

Her zaman modern toplum için inşa edilmemiş gibi hissederek uyum sağlamayı zor buluyorlar. Gençler olarak, genellikle izole edilirler çünkü akranları onları “garip” olarak görürler, ancak gerçekte, zamanın hemen önündedirler. İzolasyonun yanları vardır. Bu nedenle, birçok Indigo, manevi duyularını çok daha hızlı geliştirir.

Çocuk yetiştirmenin basit bir gerçeği, çocuklarına her zaman gerçeği söyleyemeyeceğindir. Az sayıda ebeveyn çocukları tartışmaya sokmamanın iyi bir fikir olduğunu düşünür. Onların içgüdüleri onları aile sorunlarından korumaktır. Bu içgüdüler çoğu ebeveyne oldukça iyi rehberlik eder. İndigo çocukların ebeveynleri için bunun tersi doğrudur. İndigoların fazladan bir anlamı var. Yalanın kokusunu alabiliyorlar ya da hissedebiliyorlar.

Aldatmanın onlara keskin bir kokusu vardır ve onları varlıklarının çekirdeğine kadar rahatsız eder. Yalan ne kadar beyaz olursa olsun, onlara göre gerçek değildir. Bir Indigo yetiştiriyorsan, onlara karşı dürüst olman gerekir. Bu çoğu durumda onlara gerçeği söylemek anlamına gelir, ancak bir çocuğa söyleyemeyeceğin bazı şeyler vardır.

Bu gibi durumlarda, onlara söyleyemeyeceğini söylemelisin. Bir şeyler saklamak konusunda dürüstlük olsa bile, bu dürüst olmaktır. Gerçeğe ve otoriteye karşı gösterdikleri tutum tesadüf değildir.

Bütün hayatlarını adaletsizliği ve yalanları açığa çıkarmak için harcıyorlar.

İndigo Yıldız Çocuğunun İşaretleri

İndigo olabileceğini düşünüyorsan aşağıda yazmış olduğum işaretlere dikkat et.

1.Özgür Düşünme: Düşüncenin bağımsızlığıyla gurur duyuyor, herhangi bir fikri kendine göre değerlendirebiliyorsun. Önyargıların hala var, ancak onları düşüncelerinden uzak tutmak için çalışıyorsun.

2. İdealist: Dünya ideal olmaktan uzaktır, ama kalbindede, herkes aynı gemiye binerse olabileceğini biliyorsun. Ne yazık ki, bu, diğer insanların olması gerektiği gibi hareket etmesini talep etmene yol açabilir.

3. Yalnızlık: İnsanları sevmene, arkadaşlarına ve sosyal bir yaşama sahip olmana rağmen açıkçası yalnız olmayı tercih ediyorsun. Can sıkıntısı seni rahatsız etmiyor çünkü etrafında kimse yok. Aslında, bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşamak için yapman gereken çok şey var.

4. Yaratıcısın: Oldukça yaratıcısın. Kendi düşüncelerini ve fikirlerini hayata geçirmeye çalışıyorsun.

5. Gerçekleri Arıyorsunuz: Yalanlar seni tiksindirir, bu yüzden bir yalan hissettiğinde, gerçeğe ulaşmak için uzun süre çabalarsın. Bu her zaman senin için iyi sonucu vermez ve bazı ilişkileri mahvedebilir.

6. Doğal Liderlik: Liderlik her zaman seni çeken bir şeydir. Ne zaman bir otorite pozisyonun varsa, eski düzeni değiştirmenin ve yeni şeyler yapmanın bir yolunu bulman gerektiğini hissedersin.

Your Page Title

7.Yaşlı Ruh: Tüm Indigolar yaşlı ruhlardır, bu yüzden ister Dünya’da ister Sirius’un Indigo yıldız sistemlerinde olsun, birçok yaşam (veya enkarnasyon) yaşamanın etkilerini hissedersin.