Bilinçaltı Zihniniz Sayesinde Sorunları Nasıl Çözersiniz

Zor bir yaşam durumunu çözmenin çok eski ve etkili bir yolu var. Her birimizin kullanmayı unuttuğumuz gizli bir kaynağı vardır – bu bizim bilinçaltımızdır. Yine de eski insanlar bunu nasıl yapacaklarını biliyordu. Bilinçaltını duydular, ruhu dinlediler ve tüm faktörlere göre hareket ettiler. Öyleyse, bir sorununuz varsa ve bunun için bir çözüm yoksa, bu yöntemi kullanın, bilinçaltı zihninizi size yardım etmesi için serbest bırakın.

Bu, yatmadan önce gözleriniz kapalı yapılmalıdır. Bu dönemlerde bilinçaltı en aktif durumdadır. Kendinizi rahatça konumlandırın tercihen yüzüstü pozisyonda gözlerinizi kapatın, iyi ve hoş bir şey hakkında olumlu düşünmeye başlayın.

Böylece, ruh ve bilinçaltı ile aynı duygusal arka plana uyum sağlarsınız. Beyin buğulanmaya ve kapanmaya başlar. Ve bu dönemde, acı sorunun çözümünün siyah küpün içinde olduğunu hayal etmeniz gerekiyor. Onu elinizde tutuyorsunuz. Her taraftan tamamen kapalı. Şimdi sadece siyah küp üzerinde yoğunlaşıyorsunuz, elinizde döndürüyorsunuz, soğuk pürüzlü taraflarını hissediyorsunuz, rengine bakıyorsunuz ve açmaya çalışıyorsunuz. Sorunu unutun, sadece küpü nasıl açacağınızı düşünün, çünkü çözüm tam olarak onun içinde yatıyor.

Her akşam bu egzersize devam edin ve güzel bir sabah, küpün size yenik düştüğünü ve açıldığını fark edeceksiniz. Ve onun içinde ne olduğunu hatırlayacaksınız. Bu, sizin için en kabul edilebilir çözümdür. Unutmayın bilinçaltı aceleye getirilemez, sadece sizin isteğinizle çalıştırılamaz. Ama, hoşunuza gitse de gitmese de her zaman işe yarar. Sorun çalışıp çalışmadığı değil, duyup duymadığınızdır. Bu yol ona dokunmaya ve onu duymaya yardımcı olur.

Your Page Title

Bilinçaltınızla iletişime geçin. Size her zaman en makul ve en iyi seçeneği sunar. Her zaman sizi düşünür ve yardım etmeye çalışır. Sadece onu duymanız gerekiyor.