Enerji Uygulaması: Kaderden Nasıl Hediye Alınır.

Akrabalardan ve arkadaşlardan değil, kaderin kendisinden hediyeler almak mümkündür. Basit bir enerji uygulaması sayesinde, doğru düşünebilecek, kişisel başarıya uyum sağlayabilecek ve arzularını gerçekleştirmek için bilincini programlayabileceksin.

Kader genellikle bize sürprizler verir, ancak acele veya kendi sezgilerine güvenmeme nedeniyle bunları görmek zor olabilir. Burada, kaderin sürpriz yapmaya hazır olduğunu gösteren önemli işaretleri kaçırmamana yardımcı olacak basit bir uygulamadan bahsedeceğim.

Sezgiyi eğitmek için egzersizlerle birlikte enerji pratiği yapmak önemlidir. İç potansiyelini açığa çıkarmana ve neler olup bittiği konusunda çok daha incelikli hissetmene, doğru kararları vermene yardımcı olacaklardır. Haftanın herhangi bir gününde ve herhangi bir zamanda başlayabilirsin. Sadece boş zamanın olması gerekir.

Rahat bir pozisyon aldıktan sonra gözlerini kapat ve nefes almaya odaklan. Birkaç dakika sonra, yabancı düşünceler zihninden çıktıktan sonra kendi kendine veya yüksek sesle şöyle söyle:

‘Evrene açılıyorum, kaderin armağanlarını kabul etmeyi öğreniyorum, hayata mutluluğu çekiyorum, daha fazla sorun bilmiyorum.’

Bundan sonra, bedeni saran, şüpheleri, korkuları ve endişeleri dağıtan parlak bir ışık hayal et. Isıyı hissederek, onu solar pleksustan geçir. Seni sıcak bir şekilde saracak, korkularını silecek ve sezgini güçlendirmene yardımcı olacaktır.

Zihni başarı için programlamaya ve olumlu değişiklikleri hayata kolayca çekmeye yardımcı olacak olumlu olumlamalarla uygulamayı tamamlamaya değer.

Your Page Title

Herkes kader hediyeleri alabilir, ancak bunun için dünyaya açık olman ve değişimden korkmaman gerekir.