17 – 23 Ocak 2022 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Ocak ortası, finansal olarak aktif olmak ve yeni işlere başlamak için iyi bir zamandır. Bu yazıda hangi burçların alışveriş yapabileceğini ve kimin önce önemli şeyleri tamamlaması gerektiğini veya harcamalardan tamamen vazgeçmesi gerektiğinden bahsedeceğim.

Herhangi bir astrolojik tahmin, nasıl hareket edebileceğine ve belirli bir durumda nasıl hareket etmen gerektiğine dair sadece bir dizi ipucudur. Başarının ana kaynağı kendinsin. Bolluğa neden olan nedenleri hatırlayarak bolluğun akışını bozmamaya çalış. Salı günü, para ve iş alanında büyük başarılar ve olumlu değişiklikler bizi bekliyor, çünkü Uranüs bu gün geri hareketine son verecek.

Koç Burcu

17-23 Ocak arası, Koç’un mali durumu için elverişlidir, çünkü gök cisimleri artık inanılmaz derecede iyi bir konumdadır. Bu nedenle Koç daha iyi para kazanacak, doğru şeyleri ustaca satın alacak, finansmanı yetkin bir şekilde yönetecektir. Ancak, bu insanlar yoksulluğa yol açan alışkanlıkları benimsemeye başlarsa durum çarpıcı biçimde değişebilir. Kendi kontrollerini kaybederlerse, bir sorun zamanı gelecek. Başarıyı etrafta tutmak çok daha zor hale gelecek. Her şeyin yerinde kalması ve paranın nehir gibi akması için doğru davranman gerekir.

Boğa Burcu

Boğa kesinlikle kötü insanlara karşı tılsımlara ihtiyaç duyacaktır, çünkü düşmanlar uykuda değildir. Mutluluklarına müdahale etmeye çalışacaklardır, bu yüzden korunma şarttır. Onun yardımıyla konumunu, otoriteni ve paranı koruman mümkün olacak. Bu yedi günde Boğa sakin bir döneme başlayabilir. İhmal yoluyla yanlış karar verme şansı varsa, geçici olarak gölgelere gitmek daha iyidir. Bu burçtakiler, yanlışlıkla düşük kaliteli malları satın almamak için mağazalarda daha dikkatli olmalıdır. Ayrıca, bu hafta Boğaların yaratıcı yetenekleri artacaktır.

İkizler

İkizlerin dikkat etmesi gereken ilk şey, evde uygun bir atmosfer yaratmaktır. Her gün işe gidenler için, süreci bir şekilde çeşitlendirmek için farklı bir yol seçebilirsin. İkizler’in finansal refahı, finansman ve zaman ayırma yeteneğine bağlı olacaktır. 17’den 23’e kadar olan dönemde kendine aşırı yüklenmemelisin, aksi takdirde tüm kazançlar emek sömürüsünden sonra gücü geri kazanmaya gidecektir. İkizler ne kadar güçlü olursa olsunlar, biraz daha dikkatli olmaları önemlidir.

Yengeç Burcu

Yengeçler işe, ticarete ve alışverişe ani bir şekilde gidebilirler, ancak enerji tükenmesi tehlikesini hatırlamak önemlidir. Tüm haftayı işe ayırmamalısın, çünkü aşk alanı da başarılı olacaktır. Astrologlar, Yengeçlere herhangi bir durumdan en iyi şekilde yararlanmamalarını tavsiye eder. Bu tamamen doğru bir yaklaşım değil, ancak servetin gökten düşmesini de beklememelisin. Bir denge bulmak önemlidir. Bir dinlenme olarak, astrologlar mağazalarda alışverişe çıkmanı veya İnternet üzerinden evde yapmanı tavsiye eder. Dilersen kış gardırobunu yeni kıyafetlerle doldurabilirsin.

Aslan Burcu

Aslanlar, haftanın sonunda, Güneş ve Merkür’ün olumsuz yönü nedeniyle akut bir şanssızlık hissedebilirler. Ama pazar günü dinlenirlerse, her şey yolunda demektir. Çalışmak zorunda kalırlarsa, iyi şans çekmek için basit yollar kullanabilirler. Bu yedi gün boyunca Aslanların işi gayrimenkulle ilgiliyse birçok karlı kazanımlar elde edebilirler. Bir araba, bir ev veya daireye yatırım yapabilirsin. Şimdi en önemli şey, kimseye borç vermemek ve kendi kendine borç almamaktır. Çünkü bu sorunlara yol açabilir.

Başak Burcu

Yıldızlar ve gezegenler, Başakların finansal alanda çok şanslı olacağı şekilde sıralanmıştır. Ayrıca gece ışıkları, Başakların gereksiz şeylerden ve çöplerden kurtulmasını isterler. Başaklar iyimser bir dalgaya nasıl uyum sağlayacağını biliyor. Bu Burcun insanlarının yeni bilgi, deneyim, beceri veya seyahat için para harcaması artık daha iyi.

Terazi Burcu

Terazi’nin kredi vermemesi tavsiye edilir. Çıkış yolu yoksa, sözleşmelerin tüm maddelerini dikkatlice okumaları gerekir. Uranüs nedeniyle bu hafta birçok önemli olayın yaşanması muhtemel. Zodyakın ana işareti olan Terazi, duruma hızla uyum sağlayabilecektir. Finansal başarı tamamen onların elinde olacaktır. Astrologlar, başladığın işi bitirmeni tavsiye eder. Bu hafta planlı alışverişler yapabilir, hediyelere para harcayabilirsin. Ayrıca motivasyonun düşse bile başladığın işten vazgeçme. Daha az söz ve daha çok eylem bu haftanın sloganı olacaktır.

Akrep Burcu

Akrepler finans ve çalışma alanlarındaki planlarını gerçekleştirebilecek. Bu İşaretin insanları, dağları hareket ettirme, refahı artırma arzusunu hissedecekler. Tüm motivasyonun doğru yöne yönlendirilmesi önemlidir: şimdi sinsi bir zamandır. Astroloji alanındaki uzmanlar, Akreplerin kendi çevrelerinde rahat bir ortam yaratmasını tavsiye ediyor: daha sık temizlik yap, işyerini düzene sok, ayrıca gelir ve giderleri kontrol et. Şu anda en önemli şey farkındalıktır.

Yay Burcu

Yayların enerjisi biraz azalmış olabilir ama bu sorun değil çünkü bu sorun çözülebilir. Astrologların tavsiyeleri, şu anki gibi zor bir dönemde bile her an enerjiyi güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Yay burcunun parasal başarısı büyük ölçüde çevreye bağlı olabilir. Zehirli insanlar güveni azaltabilir. Tavsiye vermeyi sevenler, en uygunsuz zamanda ufukta görünebilir. Yayların 17’den 23’e kadar olan dönemde bağımsız hareket etmeleri önemlidir. Astrologlar ayrıca daha az tembel olmayı ve ertelemeyi tavsiye eder.

Oğlak Burcu

Uranüs doğrudan hareket halindeyken Oğlakların finansal alanına çok fazla şans getirecek: ödemeler hızlandırılabilir, borçlular para iadesi ile acele etmeye karar verecekler. Oğlaklar ayrıca dış yardıma güvenebilir ve iç gözlem yapabilir. Uzmanlar bu hafta bilgelerin ve atalarımızın tavsiyelerinden yardım almayı tavsiye etmektedirler. Oğlakların bu hafta cebine para akacaktır. Ancak alışveriş için acele etmeye gerek yok. Paranın biraz durmasına izin ver, düşünceler sırayla gelecektir.

Kova Burcu

Kovalar enerji vampirlerine karşı dikkatli olmalıdır. Bu tür insanlar finansal olarak son derece tehlikeli olacaktır. Şimdi bu burcun insanlarının bağımsız hareket etmesi daha iyidir. Mali burçlara göre Kova uygun bir dönem bekliyor. İş değiştirebilir, ek gelir kaynakları arayabilir veya yeni bir pozisyon için başvurabilirler. Değişikliklerden korkma: finansal giriş kararsız ve korkulu olanları atlayacaktır. Manzara değişikliği Kova’ya fayda sağlayacaktır, bu nedenle iş gezilerinden vazgeçme.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık çalışmak için harika bir zamana sahiptir. Alışılmış çabaların daha fazla para getirmesi için, refah olumlarını kullanabilirsin. Adımlarını ve harcamalarını mümkün olduğunca sık yansıtman da önemlidir. Finans sektöründeki herhangi bir önemli değişiklik, en iyi şekilde haftanın ilk yarısında planlanır. 17 ila 20 Ocak arasındaki süre, hızlandırmak, çalışma temposunu artırmak, eski işleri bitirmek, acele etmeden başka eylemler planlamak için tasarlanmıştır. Bir takımda çalışma yeteneği, Balıkların zenginliğinde bir artışa yol açacaktır.