24 Haziran 2021 Süper Ay: Bu Günün Ana Tehlikeleri

Bugün sadece dolunay değil, 2021’deki son Süper Ay da bizi bekliyor. Bu yazıda, 24 Haziran’ın nasıl olacağı ve bizleri ne gibi tehlikeler beklediğini bulacaksın.

Ay, Dünya’nın etrafında ideal bir daire içinde değil, elips şeklinde bir yörüngede hareket eder, bu nedenle periyodik olarak bizden uzaklaşır, sonra yaklaşır. Süper Ay, Ay’ın Dünya’ya en yakın yaklaşımının Dolunay ile çakıştığı andır. Bu kez bu astrolojik olay yine Yay burcunun kontrolünde ama bir ay önce olduğu gibi ay tutulması olmadan gerçekleşecek.

Finans Ve İşteki Tehlikeler

Bugün en dikkatli olanlar direksiyon başında olanlar olmalı. Araç arızalarına dikkat et, trafik kurallarına uyum konusunda son derece dikkatli ol. En zararsız ihlaller bile kötü sonuçlara yol açabilir. Para cezaları ve yasalarla ilgili sorunlar yaşayabilirsin.

İş gezileri ve çeşitli geziler aksayabilir veya tam ihtiyacımız olan şekilde olmayabilir. Aynı şey iş toplantıları, röportajlar için de geçerli. İnsanlar tahmin edilemez olacak, bu yüzden bugün her şeyi öngörebileceğini düşünme.

Sezgi geliştirenler ayakta kalabilecek ve hatta gelirlerini artırabilecekler. Böyle günlerde altıncı his, zor durumlardan kurtulmana ve hızlı ama doğru kararlar vermene yardımcı olacaktır. Tabii bu sadece bir önsezi ve bir iç sesle buradan ayrılabileceğin anlamına gelmiyor.

Paranı boşa harcamamaya çalış. Bugün ödünç para alma veya verme.

Aşk Ve İletişim Alanındaki Tehlikeler

Yay burcundaki Süper Ay, çoğumuzun empatisini elimizden alacak. Bu, 24 Haziran’da karşılıklı anlayışı beklemeye gerek olmadığı anlamına gelir. İnsanların hassasiyeti ve başkalarını anlama arzusu ortadan kalkacaktır. Birçoğu daha bencil, benmerkezci olacak.

Bu gün, manipülasyonun en parlak günü bekleniyor. Toksik insanlardan sakın. Bugünü yalnızlık ve kişisel ilişkiler içinde geçirmeye çalış ya da yalnızca yüzde yüz emin olduğun kişilerle yan yana çalış ve yaşa.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Genel olarak, bugün insanlar affetmeye eğilimli olmayacaklar. Birini gücendirirsen, arkadaşlığın veya sevginin hızlı bir şekilde geri gelmesini bekleme. Eylemlerle güveni yeniden sağlamamız gerekecek. Bu da biraz zaman alabilir.