Renkli Bir Auraya Sahipseniz Bunun Anlamı Nedir?

Renkleri aura cinsinden düşündüğümüzde, bir kişi üzerinde en büyük etkiye sahip olan tek baskın rengi göz önünde bulundururuz. Bununla birlikte, istisnalar genellikle aurada birkaç renk olduğunda ortaya çıkar. Bu auralar gökkuşağı aura olarak adlandırılır.

Gökkuşağı auraları olan insanlar bulmak, sadece benzersiz insanların sahip olduğu gibi, son derece zordur.

Renkli auraya sahip insanların bazı özellikleri;

1.Kendilerinden Emin ve Dışa Dönüklerdir

Bu insanlar iletişimde iyi derecede bilgilidir ve insanları kolayca etkileyebilirler. Onlar sadık, eğlenceli ve çok iyi arkadaşlardorır. Yabancılarla tanışmaktan asla utanmazlar. Ne kadar başarılı olursa olsun, daima aile ağacını ve her zaman yanında olan tüm arkadaşlarını tanırlar.

2.Şifa Gücü

Auraları çok özel ve çok katmanlı olduklarından ve aynı anda birkaç ışık enerjisiyle birbirine bağlandıkları için, şifa veren 3 iyileşme etkisine sahip oldukları söylenir.

Bu gücü doğru bir şekilde kullanmayı öğrenirlerse, çevrelerini mutlu edecek ve manevi birliğini teşvik edecek şekilde çok yararlı olabilecekler.

Bazı tuhaflıklara rağmen, renkli auraya sahip çoğu insan hassas, becerikli ve yardımseverdir.

3.Algısal ve Tanımlanabilir

Bu insanlar çok sezgisellerdir, ayrıca aile ağacına da odaklanıyorlar. Lider doğarlar ve sorunları kendi ellerine alırlar. Onların belirsizlikleri asla çalışmalarına müdahale etmez. Sezgileri her zaman hedeflerine ulaşmasında yardımcı olur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4.Olumlu ve Mutlu

Bu insanlar gittikleri her yerde mutluluk ve pozitiflik yayıyorlar. Her zaman en iyisini umarlar ve olumsuz şeylerin yoldan çıkmasına izin vermezler. Bununla birlikte, bu rahatlık duygusu, onları daha çok çalışmaya teşvik eder.