Yanlış Yolda Olduğunuzda Evrenin Gönderdiği 15 Uyarı İşareti

Evren’e her zaman bağlı olduğunuz için asla tamamen izole edilmezsiniz. Sadece tesadüf olduğunu düşündüğünüz şey, Evrenin size gönderdiği mesajlar da olabilir. Bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun ve Evren’in gönderdiği mesajları kaçırmayın.

1.Deneyimlerin Tekrarı

Her gün belirli bir eylemin tekrarlandığını hiç fark ettiniz mi? Belki çok sık kokladığınız ya da gözünüzün önünde çok fazla geçen bir şey gibi. Bunlar rastgele olamaz, daha ziyade bir mesaj olabilir.

2. Rüyalar

Rüyaların gücünü küçümsemeyin. Genellikle bilinçsiz zihnimizde derinlere kök salmış şeyleri görürüz. Evrenden mesaj almanın en kolay kaynağıdır. Bu yüzden gördüğünüz rüyaların kaydını tutun. İçlerinde herhangi bir mesaj olup olmadığına bakın.

3. Hayvanlar

Hayvanlar, insan zihni ile Evren arasındaki en güçlü bağlantı kaynaklarından biridir. Örneğin, sürekli gökyüzünde uçan bir kuş sürüsü görmek, biraz seyahat etmeniz ve kendinizi rahatlatmanız gerektiğini bir işaretidir.

4. Sayılar

Mesajlarının kodunu çözebilirseniz sayılar çok şey söyleyebilir. İnsanlar tarafından yaratıldılar ama yine de Evren ile güçlü bir bağları var. Ardışık sayıları veya sayıları belirli bir biçimde görmek, gizli bir mesaj içerebilir. 11:11 veya 123 gibi sayılar anlayabiliyorsanız önemli bir anlama sahip olabilirler.

5. Eşzamanlılık

Hiç bir kişiyi düşündükten sonra, aniden sizi aradıkları veya bir mesaj bıraktıkları oldu mu? Çoğu zaman buna tesadüf diyoruz ama aslında Eşzamanlılıktır. Evrenin, hayatta doğru yöne gittiğinizi söylemenin bir yoludur. Hayatınızda doğru yolu yakaladığınızın ve bunu yapmaya devam ederseniz başarılı olabileceğinizin bir işaretidir.

6.Bir Şeyler Bulmak / Kaybetmek

Etrafımızdaki nesnelerle çok yakından ilişkiliyiz. Evren bize etrafımızı saran şeyler aracılığıyla mesajlar gönderebilir. Bir şeyler bulmak, bir anının yeniden canlandığını gösterirken, bir şeyi kırmak veya kaybetmek, bazı şeylerin hayatınızdan çıkmasına izin vermenizin zamanı olduğunu belirtir.

7.Bir Kelimeyi Veya Cümleyi Yeniden Kullanmak

Kullandığınız kelimeleri takip edin. Aslında içlerinde gizli bir mesaj olabilir ve bu mesaj çok özel olabilir. Sadece anlamanız gerekiyor.

8. Ağrı Ve Hastalık

Çoğu zaman rastgele ağrılar yaşarız. O yerde nasıl yaralandığımızı bile hatırlamıyoruz. Çok fazla hastalıkla yüzleşmek de Evrenden gelen bir mesaj olabilir. Yapmakta olduğunuz bazı yanlışların göstergesi olabilir.

9.Müzik

Bunu çok sık görmezden geliyoruz ama aslında çok önemli. Hiç uyandınız ve aniden bir şarkı mırıldandınız ve tüm gün boyunca kafanıza takıldı mı? Çünkü insan zihni ve şarkı sözleri kolayca senkronize ediliyor. Dolayısıyla, Evren tarafından mesajları iletmek için çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

10.Hava Durumu

Şimdi, havanın nasıl bir mesaj olabileceğini hemen öğrenmek isteyebilirsiniz. Ama bunu size basit yollarla açıklamama izin verin. Örneğin, bir şeye odaklanmaya çalışıyorsanız ve konsantrasyonunuz rüzgarın şiddetiyle bozulduysa, o zaman belki yaptığınız her şeye ara vermeniz gerekiyordur.

11.Beklenmedik Buluşmalar

Karar vermenize yardımcı olacak beklenmedik buluşmalar da bir mesaj olabilir.

12.Gereksiz Duygular

Birdenbire rastgele bir duygu dalgası hissetmenin kendi mesajı vardır. Onlara odaklanın.

13.Olağandışı Sözler

Alışılmadık kelimelerin kullanılması mesajları da iletir. Anlamını bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınızda ya da çok uzun zamandır konuşulduğunu duymadığınız bir kelime duyduğunuzda, bu, dikkat etmeniz gereken bir işaret olabilir.

14.Koku

Belirli bir koku türünü deneyimlemek, sürekli olarak onlara bağlı gizli mesajlara sahiptir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

15.İçten İçe Duygu

Sezgi, Evrensel mesajları iletmenin en iyi yoludur çünkü onlar haklı olarak zihninize bağlıdırlar.