2021’de Hatırlanması Gereken En Önemli 5 Evren Yasası

2021 yılı oldukça sıra dışı olacak. 2021 yılında takip edilmesi özellikle önemli olacak olan Evrenin birkaç yasasına dikkat çekmeye değer.

‘Her Şeyden Önce Şükretmek’

2021’de minnettarlık çok takdir edilecektir. ‘Teşekkür ederim’ ve ‘şükürler olsun’ demeyi bilenler, en şanslı, mutlu ve başarılı kişiler olacaktır. Gerçek şu ki, cehaletin 2021 yılında gelişmesi bekleniyor. Nazik ve hoş sözler nadir olacaktır, bu yüzden onları mümkün olduğunca sık sevdiklerinize söylemeyi unutmayın.


‘Ne Verirsen Onu Alırsın’

Bu yıl, karmik yasa özellikle önemli hale gelecek: insanlar başkalarından ve Evrenden hak ettiklerini alacaklar. Bu yasa her zaman ve her yerde geçerlidir, ancak 2021 yılında özellikle alakalı hale gelecektir. Başarılarına inanmayan insanlar 2020 ile aynı seviyede kalacak. Cömert olmaya çalışın, insanlara yardım edin ve karşılığında yardım bekleyin. Biri size özverili yardım ederse, o kişi için de aynısını yaptığınızdan emin olun. Suçlarınız için sizi de bağışlasınlar diye sevdiklerinizi bağışlayın.


‘Nasıl Bırakılacağını Bilin’

Geçmişi, gereksiz şeyleri, gereksiz insanları bırakmalısınız. Her şeyin olduğu gibi gitmesine izin verin. Birisi sizinle iletişim kurmak istemiyorsa, öyle olsun. İnsanları tutmayın, bir şeylere ve yerlere bağlanmayın. 2021’de bu size acımasız bir şaka yapabilir.


‘Hareket halindeki Güç’

Başka bir deyişle, tek bir şeye odaklanmayın. Sürekli gelişmeniz, yeni hobiler aramanız, kendinizde yeni yetenekler keşfetmeniz gerekir. Bir mucizenin gerçekleşmesini beklerseniz, kesinlikle olmayacaktır. Harekete geçmeniz, iyimser insanlarla iletişim kurmanız, motivasyonunuzu yüksek tutmanız gerekir. Bir şeyden bıktıysanız, onu bırakıp yeni bir şeye başlayabilirsiniz. Sürekli yeni ilhamlar aramaya devam edin.

Your Page Title


‘Daha Fazlasını Elde Etmek İçin Daha Fazlasını Hayal Edin’

Sınırlarınızı genişletin, paradan daha fazlasını hayal edin, bir araba, yeni bir telefon veya bir apartman dairesi. Hayaller finans alanının çok ötesine geçmelidir. Ailenizin hayatını iyileştirmeyi, sevdiğiniz biri için parlak ve unutulmaz bir şey yapmayı vb. Bir hedef haline getirin. Hayal ettiğiniz şeyi görselleştirin ve elde edin.