Sadece Uyanmış Ruhların Anlayacağı 9 Şey

Bilincinizin genişlediği ve ruhunuzun tamamen uyandığı noktaya gelmek, ulaşılması kolay bir yer değildir. İmkansız değil, ama biraz zaman alıyor. Ruhunuzu uyandırmak için biraz ısrar, biraz sabır ve inanç gerekir. Bir gecede olmaz ama gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç? Her şeyi takdir edebilen, sevebilen ve varoluşa tezahür ettirebilen güzel bir ruh ve enerji. Bazıları bunun yeni çağ düşüncesi olduğunu söylüyor ve muhtemelen haklılar. Bana göre, en azından hafif bir uyanışa açık olmayanlar, dünyanın sunduğu gizli güzelliği kaçıracaklar.

Bu yazıda sadece uyanmış ruhların bildikleri ve anlayabildikleri şeylerden bahsedeceğim…

1.Reenkarnasyon

Her zaman hararetli bir konu. Ya inanırsın ya da inanmazsın. İkisinin arası yoktur. Uyanmış ruhları olanlar, yeni şeyler öğrenme ve yeniden doğuşa hazırlanmak için genişleme kavramına sahip olurlar.

2.Ölümden Sonra Yaşam

Ruhsal aleme gitmek, uyanmış ruhların aslında dört gözle bekleyebilecekleri bir şeydir. Ruhsal yer sevgidir, hafiftir ve acıdan arındırılmıştır. Kim oraya girmek istemez ki?

3.Hayatımızın Amacı

Ne için burada olduğunuzu bilmek ve onu aktif olarak takip etmek, bu ruhların kararlılıkla ve açık bir zihinle yapacakları bir şeydir. Bir sebepten dolayı burada olduklarını anlarlar ve her zaman amaçlarına uygun olduklarından emin olurlar.

4.Düşünme Zamanı

Yaşamlarımız üzerine düşünmek, ruhumuzun amacı konusunda bizi sorumlu tutar. Gerçek vizyonumuzdan ve amacımızdan uzaklaştığımız bir zaman olabilir. Düşünmek, bizi ait olduğumuz yöne geri döndürmek için önemlidir. Sadece önemli değil, ayrıca gereklidir.

5.Gerçek Aşk

Başka aşk yok. Uyanmış ruh tüm varlıkları sever ve yargılamaz. Koşulsuz sevgi en saf biçimdir. Sadece bu ruhların anlayacağı bir kabul ve saygı vardır. Burada yargılama ya da nefret yoktur.

6.Sorumluluk Ve Hesap Verebilirlik

Kim ve ne olduklarının farkındadırlar, inançlarından sorumlu olmanın ve amaçlarına sadık kalmanın önemine değer verirler. Bu ruhlar gerekirse kurtuluşa açıktır.

7.Hiçbir Şey İmkansız Değildir

Kendilerine gerçekten hizmet edecek herhangi bir şeyi almaya açıktırlar. Açgözlülük ya da materyalist eğilimler için değil, ruhlarını beslemek ve amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için sadece ihtiyaç duyduklarını gösterirler.

8.Hepimiz Biriz

Her birimiz daha büyük ve güzel kolektif olan Evren’in bir parçasıyız. Sevgi ve ışıkla dolu güzel hayatlar yaşamak için içimizde zaten ihtiyaç duyduğumuz her şeye sahip olduğumuzu anlıyoruz.

9.Dönüşüm Gereklidir

Uyanmış ruhlar, artık kendilerine hizmet etmeyen şeyin ve olmayı özledikleri ışık varlığına dönüşmek için neyin gerçekleşmesi gerektiğinin tamamen farkındadır.

Your Page Title

Uyanmış bir ruh olmak, daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemez. Çevrelerinde sıcak ve güzel bir auraları var. Onları anında tanıyacak ve onların etrafında daha çok olmak isteyeceksiniz. Doğal şifacıdırlar, sevgi ve ışık yayarlar. Bir olmak, kendiniz için yapabileceğiniz en özgürleştirici şeylerden biri olacaktır. Nefret olmayacak, yargılama olmayacak, sadece sevgi olacak.