Biriyle Karmik Bir Bağlantın Olup Olmadığını Nasıl Anlarsın

Daha önce karmik bağlantı terimini duydun mu?

Arkadaşlıklar ya da aşk ilişkileri hakkında düşünsek de, daha derin bir düzeyde bağlantı kurduğumuz sadece birkaç kişi var. En yakın arkadaşlarımızla ortak birçok düşüncemiz olsa da, hayatımızda ruh eşimizle konuştuğumuzu hissettiren sadece bir kaç kişi var.

Geçmişimizde önemli bir rol oynayan insanlarla karmik bağlantılar veya ilişkiler oluşur. Daha sonra onlarla yeniden bağlantı kurarız.

Ruh eşini veya karmik bağlantını tanımanın en kolay yolu, sana ilettiği titreşim enerjisidir.

Arkadaşların, ailen veya iş arkadaşların seni rahat hissettirebilir, ancak bir ruh eşi sana huzur hissi verecektir. Bakışların, sözlerin, sesin veya benzer düşüncelerinle anında yaratılan duygusal bağlantı, seni herkesten daha iyi tanıyan eski bir arkadaşınla tanışmış gibi hissetmeni sağlayacaktır.

İkinizin de aynı şeyi gördüğünüze / anladığınıza ve kaç benzerliği paylaştığınıza şaşıracaksınız. Dahası, farklılıklarınız diğerinin boşluklarını tamamlayacaktır, bu nedenle farklılıklarınız bile sizi uzaklaştırmak yerine sizi tamamlayacaktır.

Ruh eşinle yaptığın bir konuşma, nasıl davrandığın, duygularını ne zaman ve nasıl ifade ettiğin konusunda endişelenmeden doğal olarak akacaktır. İkiniz de birbirinizin cümlelerini tamamlayabilirsiniz ve diğer kişinin çok fazla açıklama yapmadan ne hissettiğini anlamak kolay olacaktır. Bu, karmik ilişkilerin zorluklarla veya sorunlarla karşılaşmadığı anlamına gelmez.

Bireyler arasındaki derin anlayış ve güçlü bağ nedeniyle, sabırla uyum içinde engelleri aşmalarına yardımcı olacak çözümler ararlar.

Karmik bir ruh, ailenden, arkadaşlarına, yabancılardan, komşularına kadar hayatındaki herhangi biri olabilir. Çoğu durumda, karmik ruhlar hayatımızda en az beklediğimiz zaman ortaya çıkarlar ve herhangi bir yerde rastgele karşılaşabileceğimiz bilinmeyen bir kişi olma eğilimindedirler.

Karmik bir bağlantının rolü, kendi gelişimimizde bize yardımcı olmaktır. Bize ders veriyorlar, motive ediyorlar ya da şekillendiriyorlar. Karmik ilişkilerin bazıları ergenlik döneminde, diğerleri ise yetişkinlikte ortaya çıkar.

Karmik ilişkilerin bazıları hayatımızın geri kalanında bizimle birlikte olabilirken, diğerleri kendimizi değiştirmemiz gerektiğini anlamamıza yardımcı olup kısa bir süre hayatımızda kalırlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Şu anda karmik bir bağlantın varsa yorumlarda bizimle paylaşabilirsin.