Negatif Enerjinin Etkileriyle Başa Çıkma

Herkes olumsuz enerjiden etkilenir: yorgunluk, sinirlilik ve ani ağrı, bir enerji saldırısının belirtilerinden bazılarıdır. Negatif enerjiyle mücadele etmek için buradaki ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Herkeste bir şeylerin ters gittiği, bir dizi başarısızlığın başladığı, geleneksel tedaviye cevap vermeyen hastalıkların ortaya çıktığı anlar vardır. Doktorlar doğru bir teşhis koyamazlar ve bu arada durum daha da kötüye gitmektedir. Vücut arızalanır, kişi mantıksız bir endişe, kopma ve ilgisizlik duygusuyla rahatsız olur.

Olumsuz bir etkinin sonuçları genellikle bir hastalığın semptomlarına benzer. Fiziksel ve duygusal sağlığınızı gözlemleyin. Belki de iyilik halindeki bozulma, sinir krizi ve sinirlilik, soğuk algınlığı veya yorgunluktan değil, enerji saldırısından kaynaklanıyor olabilir.

Bunu kontrol etmenin kolay bir yolu var. İki bardak içme suyu alın. Tadına bakın ve aynı olduğundan emin olun. Bir bardak alın, sağ avucunuzla kapatın ve beş dakika bekleyin. Enerjinizin bir bardağa aktığını ve onu doldurduğunu hayal edin. Suyu tekrar deneyin. Tadı değişmediyse ve hatta iyileşmediyse, o zaman sizin üzerinizde hiçbir etkisi yoktur. Bardaktaki su size acı, ekşi veya tuzlu geldiyse enerjinizi mutlaka temizlemelisiniz.

Vücut, olumsuzlukları ve enerji dengesizliklerini fark eder, baş ağrısı, mide bulantısı ve sürekli açlık hissi şeklinde alarm sinyalleri göndermeye başlar.

Kaygı ve sinirlilik ortaya çıkar, kontrolsüz aktivite patlamalarının yerini ilgisizlik alır. Sizin için tipik olmayan ani ruh hali değişimleri de tehlikeli bir maruz kalmanın işareti olabilir.

Uykusuzluk, bütün gün uyku arzusu ile değişiyor, rüyalar kaotik ve rahatsız edici hale geliyor. Uyuduktan sonra, daha büyük bir yorgunluk hissi ortaya çıkar, panik içinde kaçtığınız kabuslar ve rüyalar mümkündür. Sürekli uykuya dalma ve korkutucu bir şey görme korkusu olabilir.

Öfke duyguları sınırlamanıza izin vermez ve çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz kötüleşir. Başarılı olan işiniz aniden durur veya tamamen çöker. Her şeyin elinizden düştüğüne dair bir his vardır: bulaşıkları düşürüyor, önemsiz bir konuyu tamamlamanız mümkün değil, küçük ev yaralanmaları, özellikle keskin nesnelerin katılımıyla daha sık hale geliyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Enerji Koruma Yöntemleri

Meditasyon yaparak kendinizi koruyabilirsiniz. Kendi enerjinizi serbest bırakmanıza ve onu kendi güvenliğinize yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Meditasyon sırasında koruyucu bir kabuk hayal etmek ve onu sizi bir koza gibi kaplayacak şekilde esnetmeye çalışmak önemlidir. Enerjiyi geri kazanmak için sadece kendinizi değil, evinizi de olumsuzluklardan arındırmak çok önemlidir.