Bunları Yaşıyorsan Bilinçaltın Hayatını Daha İyi Hale Getirmeye Çalışıyor.

Bilinçaltının gücünü kullanmadan içindeki gerçek gücü anlayamazsın. Bu güçle ne istersen yapabilirsin!

Birçok insan günden güne milyonlarca olumsuz düşüncenin yarattığı korku duygusuyla yaşar. Bu başkaları tarafından değil, kısıtlamalarımızdan kaynaklanan bir kontrol biçimidir.

Sınırlamalarımız, dış etkilerden çok nasıl düşündüğümüzle yaratılır Bu, bilinçaltının gücünün devreye girdiği önemli alanlardan biridir.

Bilinçli zihin, “akıl” ve “yüksek benlik” adı verilen iki alandan aldığı bilgiler doğrultusunda kararlar alır ve planlar yapar. Bu bilgiyi indirir ve bilinçaltına pratik kullanım için kataloglamasını emreder.

Bilinçaltı yargılamaz ve soru sormaz, bunun yerine enerjisini geçmiş deneyimlere dayanarak ne yapmamız gerektiğini yönlendirmek için kullanır.

Bilinçaltının tuhaflığı, bilinçli zihinde bir sorun olduğunda veya bilinçli zihin meşgul olduğunda bir tür “otopilot” olarak da hizmet edebilmesidir. Bilinçaltı, bilinçli zihnin unuttuğu sorumlulukları hatırlar ve bazen bilinçsizce hareket edebilir.

Açıkçası, beynimiz sürekli olarak kendi yarattığı problemlerle mücadele ediyor, ancak düşünceler belirli koşulları gözden geçirmeye başladığında her şeyin değiştiğine dair işaretler var.

Burada düşüncemizin ne zaman iyileştiğini ve bilinçaltının bizim için çalıştığını öğrenmenin bazı yollarından bahsedeceğim.

1.Daha Az Korku Duygusu

Bilinçaltının gücü bizim yararımıza çalıştığında, korku ve endişe ortadan kalkacaktır. Düşüncelerimizi bilinçli olarak kontrol edebileceğiz, bu da kaygı ve çaresizlik duygularını azaltacaktır. Aniden tepkilerini ve genel olarak hayatını seçebileceğini fark ettin. Onların yönlendirmesi altında hareket etmek yerine duygularının kontrolü artık sende.

2.Sakinlik

Zihnin artık huzursuz değil, daha sakin ve daha odaklısın. Bu, bilinçaltının artan gücünden bahseder. Tam kapasite çalıştığında etrafındaki her şey kendiliğinden olacaktır. Her duruma sakince tepki vereceksin.

Evet, zor anlar ve zorluklar hala devam edecek, ancak dünya herhangi bir kararda sana yardım eden ve destekleyen iyi bir arkadaş gibi hissettirecektir. Bu, düşüncelerinin olumlu yönde değiştiği anlamına gelir. Bilinçaltının gücü her şeyden önce dünyanın algısını değiştirir.

3.Optimum Sağlık Ve Esenlik

Bilinçaltının gücünü kullanan herkes sağlıklarının düzeldiğini not eder. Bunun nedeni, yüksek benliğinle temasa geçmendir. Zihnin bedenini kontrol eder ve fiziksel olan her şey ya içsel bir dengesizliği ya da uyumu yansıtır.

4.Maneviyat

Daha yüksek bir zihin bilinçaltını kontrol ettiğinde, birçok insan ruhsal uyanış yaşar. Düşünme şekli değişir, herhangi bir engeli daha yüksek bir güçle başarılı bir şekilde aşmada kararlılık ve güven ortaya çıkar.

5.Sağlıklı Uyku

Farkındalık tarafından yönlendirildiğinde ve bilinçaltına sıkı sıkıya bağlı olduğunda, uykusuzluğa karşı daha bağışık olursun. Sakin bir zihin, geceleri sağlıklı uyku sağlar. Beyin gereksiz bilgi ve zihinsel çöple aşırı yüklenmez.

6.Kararlılık

Düşük benlik saygısı, korkunun bir ürünüdür ve korku, sürekli olarak olumsuz bilgi almaktan kaynaklanır. Bilinçaltınla birlikte çalıştığında kendine olan güvenin önemli ölçüde artar. Kim olduğundan eminsin ve istediğin zaman doğru kararları verebilirsin. Kendini sevmeye başladığında, içinde bir güç ortaya çıkar.

7.Başarı

Daha başarılı oldun. Finans, ilişkiler, her şey yolunda gidiyor. Başkalarıyla ilişkilerimiz gelişiyor. Bütün bunlar bilinçaltımızın gücünden kaynaklanmaktadır. Her şey bir olduğunda, daha da fazla başarı ve finansal özgürlük getirecektir.

Bu başarı ile sen de bir ışık ışını ve başkalarına örnek olabilirsin. Böylece bilinçaltın yavaş yavaş günlük yaşamda daha önemli bir rol oynamaya başlar.

8.İnanç Ve Güven

Sarsılmaz bir inanç kazandın. Başkalarına güvenmek ve hayattan ne istediğine tüm kalbinle inanmak senin için daha kolay hale geldi. İnanmak her zaman kolay değildir, ancak bilinçaltının gücüyle yaşadığında doğal olarak gerçekleşir.

Bilinçaltı düşündüğünden çok daha önemlidir.

Bilinç, bilinçaltına emir verirken, bunun aksine daha az önemli olduğu anlamına gelmez. Sezgiyle ve olumlu düşünceyle birlikte, gerçek gücünü gösterir.

Your Page Title

Bu gücü anlamak hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bilinçli zihni, günlük yaşamın olumsuz gürültüsünden ziyade daha olumlu bilgileri dinlemeye bilinçli olarak zorlayabilirsin. Sonuçta dünyayı değiştirecek olan bilinçaltının gücünün kullandığı bilgeliktir.